Czat kamerkowy - stronki.
#1
Oto kilka stronek gdzie możemy sobie porozmawiać z inną osobą widząc ją. Działa to na zasadzie ruletki. Partner jest losowy, więc zawsze jest możliwość trafienia na kogoś ciekawego. Jeśli dana osoba nam się nie spodoba to zawsze możemy ją przełączyć.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oto linki do najciekawszych stronek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Pytanie: po co??
Odpowiedz
#3
Eugeniusz napisał(a):Pytanie: po co??

Dla jaj, z ciekawości, z chęci poznania kogoś ciekawego...
Odpowiedz
#4
a nóż trafisz na kogoś kto się rozbierze Wink
Odpowiedz
#5
Marnowanie czasu i energii elektrycznej. Jak ktoś chce pooglądać kogoś rozebranego to niech sobie włączy pink video Smile
Odpowiedz
#6
Eugeniusz napisał(a):Marnowanie czasu i energii elektrycznej. Jak ktoś chce pooglądać kogoś rozebranego to niech sobie włączy pink video Smile

To nie to samo ;-) Mimo wszystko nie jest tak łatwo namówić kogoś do rozebrania, zawsze trzeba wykazać się grą wstępną itd. ;-) Sam jakiegoś czasu siedziałem na tym, wciąga niemiłosiernie.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#7
Eugeniusz napisał(a):Marnowanie czasu i energii elektrycznej. Jak ktoś chce pooglądać kogoś rozebranego to niech sobie włączy pink video

Każdy robi, co mu się podoba, nie oceniaj za innych Wink
Odpowiedz
#8
hyhy każdy ma swoje fetysze ;]
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#9
ja widziałem z miesiąc temu jak na pewnej stronie, na której są publiczne kamerki i publiczne czaty jakaś dziewczyna z chłopakiemGrin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
To mieli super widownięGrin
Odpowiedz
#11
Demonstracja genitalia i tarcie bielizny ja nie moge jaki regulaminGrinto sie nawet po stringach podrapać nie można w czasie rozmowy
Odpowiedz
#12
Cytat: Sam jakiegoś czasu siedziałem na tym, wciąga niemiłosiernie.


Dokładnie. Nie tak dawno temu moja siostra nie mogła zejść z czatu. Ja unikam czegoś takiego Tongue
Odpowiedz
#13
natomiast na czatach wp, onet siedzą pedofile. Sprawdzałem Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#14
Plati - Wejdź na kobiecym nicku a już masz parę priv Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości