Outpost Security Suite Pro 7.5.1 Polska wersja
#1
na stronie agnitum

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pojawila sie informacja dotyczaca polskiej wersji, niedawno byla promocja powyzszego programu, nie pamietam juz na jakiej stronie, pragne tylko poinformowac, ze niestety nie da sie do polskiej wersji dostosowac kluczy z tych promocji, wyskakuje wiadomosc, ze zly klucz, itp, troche szkoda, ale coz angielska wersja tez dobra, pewnie wiadomosc nie powinna byc w tym miejscu ale chcialem o tym poinformowac, jak cos to prosze ja wykasowac, pozdroweczka
Odpowiedz
#2
Miło z ich strony Smile Teraz kolei na OA i PF
Odpowiedz
#3
jak ktoś ma angielska wersje z promocji to wystarczy przekopiować polskie pliki językowe i dopisać język polski do pliku konfiguracyjnego
Odpowiedz
#4
A jak z jakością polskiej wersji?
Odpowiedz
#5
Dagma raczej świni nie zrobiła i nie dała śmieciowatego tłumaczenia.
Odpowiedz
#6
W OFP jest w porządku Wink
Odpowiedz
#7
a jak to zrobic? prosze o pomoc


Dodano: 18 lut 2012, 21:28

tzn. jak przekopiowac te polskie pliki
Odpowiedz
#8
W folderze Agnitum: wyszukujesz wszytkie pliki z końcówką .pl np. acs.pl, update.pl, spae.pl. To samo tyczy się folderów plugins i plugins_acs. Z głównego folderu Kopiujesz plik konfiguracyjny machine.ini, i wklejasz np. na pulpit, otwierasz w notatniku i gdzieś w dolnej części tekstu wyszukujesz słowa Languages. W wierszu LangList dopisujemy na końcu: |pl i zapisujemy plik. Jak zainstalujesz wersję angielską, wyłączasz autoochronę i wklejasz pliki w te same miejsca co wcześniej skopiowałeś. Plik machine.ini kopiujesz i zamieniasz. Wchodzisz w ustawienia, ogólne, wybierasz Polski, włączasz i wyłączasz Outposta. Pamiętaj o ponownym włączeniu autoochrony Smile

Może tak, w folderze Agnitum znajdź pliki o nazwach:
acs.pl, crit_localize.pl, feedback.pl, html_ui.pl, ie_bar.pl, op_cmn.pl, op_install.pl, op_mon.pl, op_shell.pl, py_localize.pl, spae.pl, update.pl
folder plugins:
antimalware.pl, logviewer.pl, netstatviewer.pl
folder plugins_acs:
amw.pl, content.pl, downloader.pl, firewall.pl, hips.pl, sand.pl
Odpowiedz
#9
Tępo mają po prostu piorunujące cóż widać zależy im na Polskim rynku tak jak naszemu donalduniowi na wyborcach. Beer
Odpowiedz
#10
dziekuje bardzo za pomoc, zabieram sie do pracy, mialem to zrobic co prawda wczoraj, ale opanowala mnie niemoc i poszedlem spac, jeszcze raz dzieki, pozdroweczka
Odpowiedz
#11
TASMAN napisał(a):Tępo mają po prostu piorunujące cóż widać zależy im na Polskim rynku tak jak naszemu donalduniowi na wyborcach. Beer

Nie im, tylko Dagmie. A co do drugiego to raczej zależy, ale przed wyborami. Jak każdemu zresztą.
Odpowiedz
#12
Wrzucam poprawione tłumaczenie, znalazłem jeden kwiatek i trochę nie przetłumaczonych linijek. Wrzuciłem też folder news-y, dla tych którzy chcą mieć w głównym oknie informacje również po polsku Smile w wierszu LangList dopisujemy |pl

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dowload:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
zrobiles kawal dobrej roboty, dzieki, pozdroweczka
Odpowiedz
#14
jacekb napisał(a):zrobiles kawal dobrej roboty, dzieki, pozdroweczka
Kawał to zdecydowanie za dużo powiedziane, poprawiam to co jest już zrobione czyli malutkie ziarenko Smile


Poprawione:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

+ parę mniejszych błędów w tłumaczeniu.
Bez sensu kompletnie z tym polskim, nie mogli zaczekać te parę dni, dopracować i wydać z nową wersją?!

Dowload

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Czy ktoś z szanownych kolegów próbował zaaplikować spolszczenie do wersji 7.5.2?
Odpowiedz
#16
Używam z nową wersją, jest ok.
Odpowiedz
#17
Witam. Mógłbym prosić o spolszczenie do OSS 7.5.1, link już nie działa. Ewentualnie gdyby ktoś chciał mogę wymienić klucz z promocji (nieaktywowany), na kluczyk do Polskiej wersji 7.5.1. Na zachętę dodam że jestem w stanie oddać dwa klucze, jeden ważny jeszcze około 240 dni, drugi jw. (oba z promocji)Smile
Odpowiedz
#18
lordzik napisał(a):Witam. Mógłbym prosić o spolszczenie do OSS 7.5.1, link już nie działa. Ewentualnie gdyby ktoś chciał mogę wymienić klucz z promocji (nieaktywowany), na kluczyk do Polskiej wersji 7.5.1. Na zachętę dodam że jestem w stanie oddać dwa klucze, jeden ważny jeszcze około 240 dni, drugi jw. (oba z promocji)Smile

Proszę bardzo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Dziękuje.Smile
Odpowiedz
#20
Na stronie dagma.com.pl do pobrania jest polska wesja najnowszego OSS i OFP v7.5.2:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości