VIRUS BULLETIN - luty 2012 :)
#1
VIRUS BULLETIN - luty 2012 Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#2
Emsisoft zniszczył konkurencję, dosłownie wdeptał w ziemię <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#3
Emsi jak zwykle fantastyczny wynik. Ta firma ma potencjał Smile
Odpowiedz
#4
Z tym zniszczeniem konkurencji to nie przesadzajmy. Rożnica tylko kilku procent.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#5
Może i detekcja proaktywna najlepsza, ale pomimo tego i tak lepszą ochronę zapewni CIS , ze swoją mierną wg tego testu detekcją Wink
Odpowiedz
#6
W górnej części jest tak ciasno że te "kilka procent" ma wpływ na ogólny wynik aplikacji Smile.
Odpowiedz
#7
Zaskoczył mnie wynik Auslogics...lepszy niż macierzysty Bitdefender...podobnie zaskakująco wysoko wg mnie Fortinet (chyba, że coś wcześniej mi umknęło) i koreański ESTsoft czyli silnik Roboscan - całkiem nowego gracza n rynku AV i IS. To naprawdę może być "czarny koń" w niedługim czasie.
Emsi...bez komentarza Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
adrian1877 napisał(a):Rożnica tylko kilku procent.


Różnica..... aż kilku procent , a to dużo na skanie nawet 100 malware. Jednak jak zwylke z przymrużeniem oka patrzmy na te testy. Grin
Odpowiedz
#9
Pytanie.. a gdzie urwało Symantec Norton?
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#10
@Street - wg tego co piszą na stronie VB, Symantec był testowany ostatnio w grudniu i nie otrzymał certyfikatu VB (wcześniej testowany w kwietniu 2011 - przeszedł test)

@Wszyscy - jak co miesiąc nie zauważacie, że patrzycie na ŚREDNIĄ z kilku testów. Różne produkty testowane są w różnych miesiącach i dlatego nawet te które posiadają ten sam engine mogą mieć inne wyniki.

Co do Emsisoftu - nie mam pojęcia dlaczego wciąż pokazywany jest w zestawieniu ponieważ ostatni raz przeszedł test z sukcesem w grudniu 2010.. W ostatnim teście nie brał nawet udziału ale konkurencję "dosłownie wdeptał w ziemię"Facepalm
A tu historia Emsi:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Nie wygląda to zbyt różowo chyba, że ktoś się zasugeruje czerwonymi krzyzykamiSuspicious
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości