Nowa wersja KIS 2009
#1
Ukazała się nowa wersja KIS 2009 - 8.0.0.506 z 09 grudnia 2008 r. Jeśli ktoś ma starą, to warto ją odinstalować i zainstalować nową. Jest... znacznie lżejsza. Moim zdaniem lżejsza nawet od ESETA i NIS 2009. Nawet przy maksymalnych ustawieniach nie słychać już w tle charakterystycznego denerwującego "grzebania" po dysku.
Odpowiedz
#2
a są aktualne promocje na KIS? bo mam avire premium a chciałem dodać Outpost ale wali jakimś błędem że coś się nie uruchomiło!a próbowałem przeinstalować i nic!jak byś miał jakąś promocje to dzięki zgóry!
Odpowiedz
#3
Dozamet1 napisał(a):a są aktualne promocje na KIS? bo mam avire prenium a chciałem dodać Outpot ale wali jakimś błędem że coś się nie uruchomiło!a prólbowałem przeinstalować i nic!jak byś miał jakąś promocje to dzięki zgóry!


Czy przy instalacji wyłączyłeś ochronę spyware w Outpoście (zgodność z Avirą)?
Nigdy nie miałem tego typu problemów z Outpostem.
Odpowiedz
#4
ale problem pojawia się wogóle przy produktach Outpost !bo nawet pakiet IS tj firmy wali ten komunikat!ale będę robił niedługo formata bo dawno nie miałem!
Odpowiedz
#5
Dozamet1 napisał(a):ale problem pojawia się wogóle przy produktach Outpost !bo nawet pakiet IS tj firmy wali ten komunikat!ale będę robił niedługo formata bo dawno nie miałem!


Czy w komunikacie pisze dokładnie o co chodzi? Być może jakiś program blokuje instalację albo brakuje pliku systemowego.
Odpowiedz
#6
U mnie przy instalacji Outposta nie miałem żadnych problemów, ani tym bardziej komunikatów Smile
Odpowiedz
#7
Dozamet1 napisał(a):ale problem pojawia się wogóle przy produktach Outpost !bo nawet pakiet IS tj firmy wali ten komunikat!ale będę robił niedługo formata bo dawno nie miałem!


Lepiej nie rób formata jak nie masz wirusów/problemów z sektorami na dysku.
Jak coś się dzieje z kompem to przeskanuj go Combofixem. Mnie pomógł.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Dobra zainstalowałem samego Kav na 6 miechów!a jaki firewall do niego?podobno cięzko coś do niego znaleść!
Odpowiedz
#9
@Plati

Combofix skutecznie usuwa wiry ale mogą występować potem problemy z systemem. Miałem taki przypadek Smile

@Dozamet1

Jeżeli nie możesz używać Outposta, to wybór zapory dla KAV2009 jest prosty:
1. Płatny firewall: Online Armor Pro.
2. Darmowe: Comodo lub Online Armor Free
3. Znaleźć promocję na KIS 2009
Odpowiedz
#10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tutaj jest na 90 dni Kaspersky Internet Security 2009 w promocji. Trzeba mieć tylko numer z magazynu CHIP ale nie wiem czy go tutaj mogę podawać Tongue (regulamin).

P.S. Kaspersky strasznie muli kompa, nie lepiej czegoś innego wypróbować?
Odpowiedz
#11
Nic nie muli, nie opowiadaj głupot! No, chyba, że masz jakiegoś trupa, ale na trupie to i ESET muli. A poważnie: KIS 2009 jest tak lekki jak NIS 2009 i ESET!
Odpowiedz
#12
Taaa na Intel Core2 Quad 2,4 Ghz, 2x2 GB Ramu przy starcie systemu nieźle zamula jak i w trakcie pracy systemu. Na laptopie to już nie ma nawet mowy o zainstalowaniu tego "czegoś".
Odpowiedz
#13
Masz zamulony komputer. Mam w notebooku bardzo podobne parametry. Pewnie instalujesz mnóstwo programów, które zaśmiecają potem rejestr. Innego wytłumaczenia nie widzę. Jeśli NOD Ci nie muli i NIS 2009 też nie, to i KIS 2009 nie ma prawa.
Odpowiedz
#14
Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tutaj jest na 90 dni Kaspersky Internet Security 2009 w promocji. Trzeba mieć tylko numer z magazynu CHIP ale nie wiem czy go tutaj mogę podawać Tongue (regulamin).

P.S. Kaspersky strasznie muli kompa, nie lepiej czegoś innego wypróbować?


Ratatui:mozesz mi wyslac mi na PW jak masz ten kod Tongue
Jurek: co konkretnie dzialo się z twoim komputerem po użyciu combofixa?

KIS to najwyzsza polka jesli chodzi o wykrywanie, teraz moga przeciez postawić na lekkość działania programu
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
@Nikesz

To prawda, że Kasperczak 2009 jest znacznie lżejszy niż poprzednie jego wersje ale ustawcie ochronę na poziom wysoki, to zobaczycie jak komputer staje dęba Smile

@Plati
To było kilka lat temu gdy Combofix usunął trojana, który był mocno zintegrowany z systemem i po jego usunięciu Windows zaczął szwankować. To bardzo dobry programik ale lepiej się jednak zabezpieczyć bardzo dobrym AV i firewallem Smile

Kaspersky to pod względem wykrywalności bardzo dobry antywirus ale jednak nie tak dobry jak Avira Premium, no i z fałszywkami też jest gorzej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Grin
Odpowiedz
#16
ZAWSZE mam na maksimum nastawione programy. KIS 2009 nie muli! Kto nie wierzy, nich zainstaluje!
Odpowiedz
#17
KIS 2009 nie muli kompa jst jeszcze lżejszy niż NIS 2009 coś na wzór ESET
Odpowiedz
#18
.x.Wojtek.x. napisał(a):KIS 2009 nie muli kompa jst jeszcze lżejszy niż NIS 2009 coś na wzór ESET


Mój blaszak ma już kilka lat (Athlon 2.2+, 1.8Ghz i 1GB RAM) i na wysokim poziomie ochrony KIS 2009 mocno mu daje popalić. Na domyślnych ustawieniach rzeczywiście jest leciutki.
Jeżeli chodzi o porównanie do np. Nortona 2009, to zapraszam do lektury Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Jeśli chodzi o obciążalność PC przez poszczególne antywirusy to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest wiarygodny test na taką okoliczność Smile
Odpowiedz
#20
Ja mam nowego KAV 2009 (aktualną wersję)i muszę powiedzieć że z połączeniu z process lasso chodzi pięknie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości