PC SECURITY TEST a Avira... :/
#1
Oto wyniki jakie mój PC osiągnął z zainstalowaną Avirą Premium + firewall z SP 3 Win XP:


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Strasznie mizernie wyszedł ten test jeśli chodzi o ochronę antywirusową. Ktoś wie dlaczego?

P.S. Jeśli chcecie zrobić ten test, zainstalować program to przy instalacji trzeba zignorować powiadomienie o trojanie. A podczas testu już wszystko blokować jeśli coś oczywiście wyskoczy...
Odpowiedz
#2
Ciekawy test, az musialem przetestowac moje zabezpieczenia
wyniki:

PC Security Test 2007 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



PC Security Test 2008 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
Ja też postanowiłem przetestować moje zabezpieczenia, jednak do testu użyłem nowszej wersji programu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Moje zabezpieczenia:
AV: Kaspersky AV 2009
FW: Online armor free 3.0
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#4
Używajcie jednej wersji programu i podajcie najlepiej linka do wersji jaką testujecie. Dopiero wtedy wyniki będą wiarygodne.
Odpowiedz
#5
Użyłem do testowania tą wersję programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Zaktualizowalem swoj wczesniejszy post i dodalem wyniki z edycji 2008
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#7
Ja zainstalowałem ten program i mam błąd 404 - pisze że niby na FW program jest zablokowany. Wie ktoś o co się może rozchodzić ? Smile
Odpowiedz
#8
KIS 2009: Powiem tak: dupa zimna Sad Wynik odpowiednio: 100 proc, 33 proc. 0 proc.
Odpowiedz
#9
Ten test to jakaś ściema i tyle
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
Masz rację, ściema!!! Bez żadnej ochrony (tylko to, co daje Vista):100proc., 75 proc., 50 proc. Grin Wynika z tego, że KIS 2009 tylko ochronę popsuł - ROTFL
NIS 2009: 100 proc. 75 proc. 50 proc.
F-Secure IS: 100 proc. 75 proc. 50 proc.
ESET 3.0 - 100proc., 75 proc. 50 proc.
Odpowiedz
#11
Avira Premium przerwała ściąganie tego teściku zgłaszając spyware.
Ze screenów przypomina on słynny test Symanteca, w którym tylko Norton wypadał znakomicie Smile
Odpowiedz
#12
Nadwrażliwość Aviry czuję, bo inaczej oznaczałoby to, że i KIS 2009, i NIS 2009 dały ciała... Zaraz sprawdzę jak reaguje na to F-Secure Internet Security 2009 Smile
Odpowiedz
#13
Jurek napisał(a):Avira Premium przerwała ściąganie tego teściku zgłaszając spyware.
Ze screenów przypomina on słynny test Symanteca, w którym tylko Norton wypadał znakomicie Smile


Tak sie dzieje poniewaz test zawiera kilka testowych probek eicar ktore sa wykrywane jako spyware/wirusy. Podczas testu nalezy je zablokowac AV, podczas sciagania pozwolic na pobranie pliku.

Troche wiecej softu tego typu, w tym ten ktory w tym temacie testujemy (na download.com dostal note 3,5/5)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#14
Ten test to ściema i tyle
Odpowiedz
#15
Creer napisał(a):
Jurek napisał(a):Tak sie dzieje poniewaz test zawiera kilka testowych probek eicar ktore sa wykrywane jako spyware/wirusy. Podczas testu nalezy je zablokowac AV, podczas sciagania pozwolic na pobranie pliku.


Źle napisałem Avira wykryła spyware podczas instalacji!

Zastanawiam się w jaki sposób jakiś programik mógłby dokonać kompleksowej i rzetelnej oceny ochrony AV i to jeszcze w tak krótkim czasie. Niezła podpucha Grin
Odpowiedz
#16
ten test to jeden wielki pic!!
Odpowiedz
#17
Nie wiem jak Wy ale ja nie zainstaluję sobie dobrowolnie programu który rzekomo ''przetestuje'' moje zabezpieczenia, coś mi to dziwnie wgląda.
Odpowiedz
#18
Peerguardianwchodząc na tą stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:blokuje adres : sexeetvideo.com Anti - P2P . Jest to bardzo podejrzane,zwłaszcza adres , który jest blokowany .Nie zamierzam wchodzić na ten link i ściągać tego programu. Odradzam też innym...

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#19
Nic złego ten program nie robi. Tyle tylko, że jego wyniki są mało wiarygodne.NIS 2009, F-Secure IS 2009 i ESET wypadły w nim tak samo kiepsko. Jeszcze gorzej wypadł KIS 2009. Nie sposób uwierzyć w to wszystko.
Odpowiedz
#20
ten program jest czysty ale jego wyniki podejrzane!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości