Ostry OT, rozmowy o wszystkim i o niczym ważnym
#1
Załozyłem ten temat, żeby można gadać na zupełnie dziwne tematy - w jednym topicu!

Widzę, że na wielu forach się udzielacie, nie tylko tutaj Smile to się szanuje.
VenomX, dlaczego występujesz pod dwoma nickami na pclabie?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Ponieważ dawniej byłem Jaśmin a teraz jestem Venom Smile .
Odpowiedz
#3
Schizofrenia u kolegi? Druga osobowość się ujawniła? Smile
Odpowiedz
#4
Po prostu się sobie znudziłem Smile .
Odpowiedz
#5
Ludzie czy nie możecie omawiać takich kwestii na PM?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#6
Serafin napisał(a):Ludzie czy nie możecie omawiać takich kwestii na PM?


Cześć Serafin!
Rozumiem, że chcesz utrzymać dyscyplinę w dziale "Avira Free", "Avira Premium" czy nawet"Programy zabezpieczające" ale w Pogaduchach?
Gdyby ktoś używał wulgaryzmów, był chamski, czy podawał link do cracków OK!
Wytłumacz mi o co Ci chodzi?
Na to nieoficjalne forum zagląda kilka osób. Okresami jest ono zupełnie martwe. Gdy coś się zaczyna dziać natychmiast próbujesz to kasować.
Nie jestem i nie byłem tylko na tym forum ale z czymś takim się się jeszcze nie zetknąłem i kompletnie tego nie rozumiem.
Odpowiedz
#7
Może chodzi o to że forum ma właśnie być martwe ?z pięcioma userami na krzyż Wink
Odpowiedz
#8
Jeśli ludzie się sprzeczają, to znaczy, że im o coś chodzi. Jeśli przestaną się sprzeczać, forum będzie się nadawało jedynie do zamknięcia.

Ja bardzo sobie cenię miejsce, w którym w sposób kulturalny mogę się wadzić z innymi "świrami" antywirusowymi. A że przy okazji czasami sobie zażartujemy - cóż w tym złego?
Odpowiedz
#9
Dobra puszczam cugle. Gadajcie sobie.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#10
Serafin napisał(a):Dobra puszczam cugle. Gadajcie sobie.


Dzięki i Szczęśliwego Nowego Roku Smile
Odpowiedz
#11
Fajnie że można tutaj sobie popisać na różne tematy nie szczególnie związane np. z komputerami, oprogramowaniem itp.Smile
Odpowiedz
#12
Co waszym zdaniem jest lepsze comodo, online armor, jetico, czy może zone alarm pro, (zależy mi na dobrym i lekkim firewallu ).
A tak poza tym to McAfee Siteadvisor jest przydatny ?
W najnowszym wydaniu Komputer Świat dali kilka nowości np. jest możliwość, że Era (operator PTC) zmieni nazwę na T-mobile, dodatkowo dodali na płytkę bajery do zabezpieczenie komputera jako antywirusa polecają tzn. namawiają do zainstalowania avasta dodatkowo jako firewalla polecają Sunbelt Personal Firewall 4 (szczerze mówiąc wole już systemową zaporę) na spyware dali advenced system protection (nawet tego nie znam)piszą jeszczetrochę o firefox-ie, operze, google chrome, skype i kartach graficznych.
Odpowiedz
#13
Testy firewalli masz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Co do MSA - osobiście nie używam tego dodatku. Korzystając z głową z netu oraz posiadając dobrego, i dobrze skonfigurowanego antywirusa moim zdaniem można się bez niego obejść ( oczywiście należy też mieć inne programy zabezpieczające ).
Odpowiedz
#14
Grin

Sam planuję zainstalować nowego firewalla i też nie wiem którego.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Polecam Outpost Firewall Pro 2009, może jest komercyjny ale jest bezkonkurencyjny Smile
Odpowiedz
#16
Outpost Firewall Pro jest komercyjny ja chciałbym mieć darmowe zabezpieczenia, poco mi outpost który w nie których testach wypada gorzej od np.comodo, zależy co ktoś lubi.
Odpowiedz
#17
w każdym razie nie polcam PC tools firewall plus - nie umie zapamiętać decyzji, i, np. gdy coś włączam, za każdym razem pyta co robić.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
Oczywiście PC tools firerewall plus nigdy bym nie zainstalował, jego skuteczność.... jest na dość niskim poziomie. Jeszcze zobacze.
Aktualnie posiadam Avire Free, PeerGuardian2, Mbam i McAfee SitAdvisor(nie spowalnia wcale pracy internetu).
Odpowiedz
#19
Wie ktoś z was, jak możnaskonfigurować online armor free ?
Odpowiedz
#20
Też bym chciał się dowiedzieć dokładnie jak skonfigurować OA free.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości