Arcavir 2012
#1
Kazdy pakiet zabezpieczajacy ma praktycznie tutaj swój temat , to i rodzimego programu nie mogło zabraknac.Mozna go lubic lub nie, ale jest obecny na polskim rynku i sam miałem okazje widziec go na kilku komputerach. W mojej opinii produkt całkowicie nietrafiony, totalny brak profesjonalizmu w pomocy technicznej("definicje dodajemy od kilku dni do ...kilkunastu"), firewall to cos strasznego , a darmowe wydanie tylko dla uzytkowników onet ( w zasadzie nie wiem czy ten program był aktualizowany do jakies nowszej wersji).
A jakie sa wasze spostrzeżenia i uwagi na temat wielkiego nieobecnego w róznego rodzaju testach/forach , a ciagle majacego uzytkownikow programu?
Odpowiedz
#2
Kiedyś go używałem przez chwilę (wersja 2010 o ile mnie pamięć nie myli) i mam niemiłe wspomnienia. Straszny pożeracz zasobów ze znikomą skutecznością. Nie polecę go nikomu, bo z tego co czytam tu i ówdzie, to do wersji 2012 nic się nie zmieniło we wspomnianych kwestiach.
Odpowiedz
#3
U mnie w szkole jest Arcavir. Coś strasznego. Komputery totalnie zainfekowane. W wersji 2012 chyba dodali tylko piłkę do UI programu.
Odpowiedz
#4
Nie poleciłbym go nikomu a już na pewno nie zapłaciłbym za niego ani grosza
Na rynku "Zabezpieczającym" jest wiele programów zapewniających dużo większe bezpieczeństwo które można pobrać i używać za darmo
Odpowiedz
#5
Chcę ostrzec Grin
Choć pewnie nikt go tutaj nie używa, jednak miałem dziś z nim przyjemność. Komputer 4 gb Ram, Arca wgrana na czysty system Windows 7, a zmulenie takieee, że Gdata przy tym to piórko.
Dodatkowo coraz częściej słyszę, że znajomi tego produktu używają. Chyba jakaś promocja na rozdawanie licencji była, bo nie wierze ,że jest aż tak popularny.
Odpowiedz
#6
Ja też miałem z nim niemiłe wspomnienia Smile
Odpowiedz
#7
ArcaVir u mnie był nieodczuwalny
Odpowiedz
#8
ReviewsAntivirus napisał(a):ArcaVir u mnie był nieodczuwalny

czyli mamy kolejny program,ktory działa róznie None
Odpowiedz
#9
alex1155 a słyszałeś o takim powiedzeniu -darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda - co rusz to w jakieś gazecie typu PC FORMAT jest licencja na rok.
Odpowiedz
#10
TASMAN napisał(a):alex1155 a słyszałeś o takim powiedzeniu -darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda - co rusz to w jakieś gazecie typu PC FORMAT jest licencja na rok.

Pod warunkiem,że nie powoduje formatu.
Odpowiedz
#11
A to już problem woźnicy coś za cośLol
Odpowiedz
#12
No tak, masz program za free i format tez za freeGrin
Odpowiedz
#13
Dokładnie nic dodać nic ująćBeer
Odpowiedz
#14
Zaczynam lubić tego producenta.
Odpowiedz
#15
Pozmieniały się drastycznie (zmalały) rozmiary instalatorów ArcaVira 2012:

Poprzednio mam (04.2012): 32bit - 205MB, 64bit - 278MB
Teraz paczam (09.2012): 32bit - 90MB, 64bit - 193MB

Ciekawe co pozmieniali? Wywalili bazy z instalatora czy napisali go w czymś innym? Smile
Śledzi ktoś poczynania arki?Question
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#16
Pewnie zrezygnowali z modułu antywirusowego, stwierdzili, że niepotrzebny Cool
Odpowiedz
#17
Ja tylko juser tego antywirusa.
Nie jest taki zły wykrył malware którego mcafee nie wykrył i kiedyś przyblokował parite.
U mnie instalator z bazami z lipca(wersja dla pcformat) ważył z 200 ileś MB.

Na molecule postawili Grin
Odpowiedz
#18
Ale ten program to jedna wielka tragedia. Czasy świetności Polaków w tej kategorii minęły tak samo jak świetność Polaków w piłkę nożną...
Odpowiedz
#19
Waves97 napisał(a):Ale ten program to jedna wielka tragedia. Czasy świetności Polaków w tej kategorii minęły tak samo jak świetność Polaków w piłkę nożną...


Wśród młodzieży zanika patriotyzm. To źle. Wy, młodzi, gdzie macie poszanowanie dla ojczystego produktu? To tak samo, jakbyś nie jadł polskiego twarogu, mleka, czy kiełbasy.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#20
Galactico napisał(a):
Waves97 napisał(a):Ale ten program to jedna wielka tragedia. Czasy świetności Polaków w tej kategorii minęły tak samo jak świetność Polaków w piłkę nożną...


Wśród młodzieży zanika patriotyzm. To źle. Wy, młodzi, gdzie macie poszanowanie dla ojczystego produktu? To tak samo, jakbyś nie jadł polskiego twarogu, mleka, czy kiełbasy.


SkończWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości