Firefox w Linuksie
#1
Cześć,

Czy ktoś z Was znalazł rozwiązanie, w właściwie sposób na upodobnienie wyglądu FF 12 z Windowsa na Linuksie?
Pasek adresu znany z Chrome - ostatnio odwiedzane strony / wyszukiwarka - czy coś takiego w FF jest?
Odpowiedz
#2
Chodzi ci, że karty są nad paskiem adresu?

Ostatnio odwiedzane - jest w Nightly:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co do wyszukiwarki to nie wiem o co ci kaman Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#3
Też nie wiem o co chodzi z tym paskiem adresu - integracja szukajki googlowej z paskiem adresu?
A co do Linuksa, tam chyba się nie da zrobić czegoś takiego jak na Windzie tj. znaczek Firefoxa i karty na tym samym poziomie, bo to jest wykorzystanie miejsca z Aero (ale głowy sobie uciąć nie dam).
Odpowiedz
#4

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

o szef tego szuka! Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
Mateusz - mam już ten dodatek, działa jako tako w sumie, ale jest o niebo lepiej niż bez.
Co do 3 x 3 - zobaczyłem to - glanc Smile

Teraz katastrofa to czcionki - czy ktoś z Was mógł by zrobić kopię swoich i wrzucić tutaj? + screeny z ustawień czcionek w systemie + firefox - z góry dziękuje.

Jedyne czego mi jeszcze teraz brakuje, to zwykły prosty wygląd lisa - jak w windowsie.
Odpowiedz
#6
Czcionki powiadasz Grin Na jakim systemie siedzisz? raz widzę ubuntu, a raz linux, więc nie wiem. Ubuntu powinno mieć ustawione czcionki prawidłowo w systemie.
Najprościej zobacz ustawienia pod win, zgraj brakujące czcionki do:
Kod:
/home/JarekMk/.fonts

następnie aby wykrył nowe
Kod:
fc-list – lists fonts fc-cache
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#7
Ubu 10.10 - FF jakoś maskuje. Brakuje mi TT czcionek, oraz screena jak to w windowsie jest ustawione - aby podobnie tutaj dodać Smile
Odpowiedz
#8
Doinstaluj sobie czcionki spod Win są w repo albo przekopiuj jak masz możliwość te, które Cię interesują i zrób jak podałem wyżej.
Pakiet do zainstalowania czcionek pod Debianem znalazłem taki: ttf-mscorefonts-installer jak działa nie wiem bo mam te czcionki u siebie już dawno + parę nowości z Win7.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#9
Mógł byś dać screena z ustawień czcionek?
Odpowiedz
#10
Podaję dwa ale nie wiem czy pomoże bo mam debiana.


Załączone pliki Miniatury
       
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości