Telefon z qwerty do 650zł
#1
Doradźcie mi jaki kupić telefon do 650zł z fizyczną kalwiaturą qwerty za gotówkę (allegro też może być ale dopadają telefony sprowadzane z zagranicy, wyłącznie polska dystrybucja). Telefon wyłącznie NOWY. Smartfonów też nie chcę dotykowych z wysuwaną klawiaturą.

Wymagania: potrzebne mi bedzie korzystanie z maila i dobra bateria. W gry nie gram, internet tez raczej niepotrzebny. Gównie bateria, mail, dzwonienie, smsy. Nawigacja i inne dodatki tez są zbędne.

Pisałem ostatnio taki temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zamówiłem od

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

26 lutego i jeszcze nie otrzymałem tel. Jest już wysłany (opcja śledzenia paczek - po chińsku) ale nie wiem kiedy przyjdzie. Mam nauczkę na przyszłość. Pewnien komentarz tutaj zamieszczę od allegrowicza nt tej nokii od rzekomego producenta: " Stan i jakość aparatu budzi wątpliwości co do oryginału (jakość wykonania i brudne oraz luzne gniazda ładowania oraz słuchawek)świadczyły by o refabrykowaniu.Brak zgodności nr.IMEI na pudełku.Obudowa z brakiem śrubki mocującej,przyciski podskakują. "
Jeśli coś będzie z moim tel nie tak, od razu wysyłam go do firmy w Łańcucie. Dlatego chce już sobie coś upatrzeć na przyszłość.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#2
Jeśli chcesz z Androidem to HTC CHACHA

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, jesli kochasz Nokię to E72

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pozostaje jeszcze coś z BlacBerry, ale tylko najniższe modele

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
E72 tak, ale bez gwarancji - chyba, że producenta - chodzi o wgranie nowego FW 0.81 - na prawdę poprawia działanie.
Musisz też trafić na dobry głośniczek i siatkę na nim o odpowiedniej grubości. Dobra bateria, żeby nie była zajeżdżona już.

Może BB 9780?
Odpowiedz
#4
Jarek ale kolega chce do 650 pln, a ten model BB to ok 1k minimum.
Odpowiedz
#5
cięzko będzie. Cha Cha, gdyby nie ten przycisk FBFacepalm Nigdy mnie nie ogarniała mania portali społecznościowych. Nawet nie mam konta na FB. Nie chcę też telefonu zabawki, czy wyglądem "młodzieżowego", co dla mnie czyni ten przycisk FB.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości