Test w PC Format 02/2009
#1
Kolejność miejsca w teście:

1. Norton Internet Security 2009 (Nie stwierdzono minusów.........)
2. McAffe Internet Security 2009
3. F-Secure Internet Security 2009
4. BitDefender Total Security 2009
5. Panda Internet Security 2009
6. ESET Smart Security 3.0 (przyczepili się do uciążliwej rejestracji produktu i braku informacji czy jest ochrona antyphishingowa)
7. G DATA Internet Security 2009
8. Kaspersky Internet Security 2009 (Kasperskiego nieźle zjechali)

W przyszłym numerze opublikują również uaktualnienie tj. dodatkowe pakiety IS gdyż dostali je po zakończeniu testu.

EDIT

Śmiech na sali. Założę się, że Avira będzie w tym dziwnym teście na szarym końcu Grin Gratuluje poczucia humoru testerom PC Format.

Jak Wy oceniacie wiarygodność takiego testu Smile?

EDIT 2

Test obejmował skanowanie obiektów MALWARE.
Odpowiedz
#2
Podpłacony test i tyle...
Odpowiedz
#3
Ratatui napisał(a):Kolejność miejsca w teście:

1. Norton Internet Security 2009 (Nie stwierdzono minusów.........)
2. McAffe Internet Security 2009
3. F-Secure Internet Security 2009
4. BitDefender Total Security 2009
5. Panda Internet Security 2009
6. ESET Smart Security 3.0 (przyczepili się do uciążliwej rejestracji produktu i braku informacji czy jest ochrona antyphishingowa)
7. G DATA Internet Security 2009
8. Kaspersky Internet Security 2009 (Kasperskiego nieźle zjechali)

W przyszłym numerze opublikują również uaktualnienie tj. dodatkowe pakiety IS gdyż dostali je po zakończeniu testu.

EDIT

Śmiech na sali. Założę się, że Avira będzie w tym dziwnym teście na szarym końcu Grin Gratuluje poczucia humoru testerom PC Format.

Jak Wy oceniacie wiarygodność takiego testu Smile?


Ciekawe ile im dali za wystawienie NORTONA na 1 miejscu i naczym oni to testowali.Smiech na sali ponieważ co doMcAffe Internet Security 2009 i wogóle produktów tejże firmy zaufania niemam podobnie jak tysiące innych użytkowników,jeszcze ani jednej dobrej opini nie czytałem na temat McAffe
Odpowiedz
#4
Śmiech na sali Grin
Odpowiedz
#5
Testów gazet nie biorę na poważnie od jakiegoś czasu. Rok temu w KŚ był test AV i Avira na 10 antywirusów zajęła ostatnią pozycję. Co ciekawe, wykrywalność miała lepszą od zwycięzcy - KAV. Avirze dostało się za brak polskiej wqersji programu, za brak polskiej wersji instrukcji obsługi, forum (?), pomocy i nr-u telefonu (dziwne, jak byk na stronie oficjalnej Aviry (w byle jakim artykule na dole strony). A nagłówek był mniej więcej taki "Wykrywanie behawioralne u antywirusów".
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Ratatui napisał(a):Jak Wy oceniacie wiarygodność takiego testu Smile?


Bez komentarza Smile
Odpowiedz
#7
lunaticdreams napisał(a):
Ratatui napisał(a):Kolejność miejsca w teście:

1. Norton Internet Security 2009 (Nie stwierdzono minusów.........)
2. McAffe Internet Security 2009
3. F-Secure Internet Security 2009
4. BitDefender Total Security 2009
5. Panda Internet Security 2009
6. ESET Smart Security 3.0 (przyczepili się do uciążliwej rejestracji produktu i braku informacji czy jest ochrona antyphishingowa)
7. G DATA Internet Security 2009
8. Kaspersky Internet Security 2009 (Kasperskiego nieźle zjechali)

W przyszłym numerze opublikują również uaktualnienie tj. dodatkowe pakiety IS gdyż dostali je po zakończeniu testu.

EDIT

Śmiech na sali. Założę się, że Avira będzie w tym dziwnym teście na szarym końcu Grin Gratuluje poczucia humoru testerom PC Format.

Jak Wy oceniacie wiarygodność takiego testu Smile?


Ciekawe ile im dali za wystawienie NORTONA na 1 miejscu i naczym oni to testowali.Smiech na sali ponieważ co doMcAffe Internet Security 2009 i wogóle produktów tejże firmy zaufania niemam podobnie jak tysiące innych użytkowników,jeszcze ani jednej dobrej opini nie czytałem na temat McAffe

Dziwne , że waszej cudnej Avirytu nie ma . Norton wserwisie PCMAG zajął również1 miejsce wśród pakietów internet security ( najwidoczniej musi być dobry , choć niektórzy na tym forum twierdzą , że program ten jest dziurawy jak sito ) :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
VenomX napisał(a):Dziwne , że waszej cudnej Avirytu nie ma .


I bardzo dobrze że nie ma - dla mnie testy z czasopism są nic niewarte - korupcją czuć na odległość.
Odpowiedz
#9
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Dziwne , że waszej cudnej Avirytu nie ma .


I bardzo dobrze że nie ma - dla mnie testy z czasopism są nic niewarte - korupcją czuć na odległość.

Może tak a może i nie , jedno jest pewne : Norton Internet Security 2009 został uznany za najlepszy pakiet dla grupy : PCMAG ( zagraniczny serwis ) jak i PC FORMAT .
Odpowiedz
#10
VenomX napisał(a):Może tak a może i nie , jedno jest pewne : Norton Internet Security 2009 został uznany za najlepszy pakiet dla grupy : PCMAG ( zagraniczny serwis ) jak i PC FORMAT .


Sam kiedyś pisałeś że testy z takich źródeł jak PC FORMATsą dla Ciebie guzik warte. Chyba nie zmieniłeś decyzji? Smile
Odpowiedz
#11
a ja jak zwykle wyciągnąłem średnią z testów online plus te z gazet i wyszło że avira najlepszaSmile
Norton antywirus i is jest jak najbardziej ok według mnie sporo poprawili ten program pod względem złużywania zasobów, ale skuteczność jest średnia, i tak lepsza niż starego wniosek symantec wyciąga wnioski a to dobrze pozdro
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Może tak a może i nie , jedno jest pewne : Norton Internet Security 2009 został uznany za najlepszy pakiet dla grupy : PCMAG ( zagraniczny serwis ) jak i PC FORMAT .


Sam kiedyś pisałeś że testy z takich źródeł jak PC FORMATsą dla Ciebie guzik warte. Chyba nie zmieniłeś decyzji? Smile

Owszem , zawsze opieram się na światowych testach , uważam jednak , że coś to znaczy skoro jedna grupa wyróżniła Nortonajak i druga do tego zagraniczna...Potwierdza to fakt , że pakiet ten jest rzeczywiście dobry . Prawdę mówiąc bardziej wierze w testy grupy PCMAG , nie są może one światowe, jednakże są bardzo obszerne...
Odpowiedz
#13
Cytat:
Dziwne , że waszej cudnej Avirytu nie ma.


W przyszłym numerze opublikują również uaktualnienie tj. dodatkowe pakiety IS gdyż dostali je po zakończeniu testu.

Czytaj ze zrozumieniem...
Odpowiedz
#14
Czy ktoś z Was mógłby zamieścić screena z tabelką prezentującą wyniki testu? Smile Jeśli taka została zrobiona oczywiście - nie miałem gazety przed oczami więc nie wiem.
Odpowiedz
#15
VenomX napisał(a):Owszem , zawsze opieram się na światowych testach , uważam jednak , że coś to znaczy skoro jedna grupa wyróżniła Nortonajak i druga do tego zagraniczna...Potwierdza to fakt , że pakiet ten jest rzeczywiście dobry . Prawdę mówiąc bardziej wierze w testy grupy PCMAG , nie są może one światowe, jednakże są bardzo obszerne...


Jeżeli Norton jest taki dobry, to dlaczego moi koledzy, którzy nie są laikami w temacie, trzymają go w szufladzie ponieważ przepuszcza i nie może usunąć wirusów.
To co napisałem nie jest totalną krytyką Nortona, tylko spojrzeniem na temat z innej strony. Prawda najczęściej stoi po środku i nie ma nic wspólnego z fanatyzmem oraz przesadzaniem Smile
Odpowiedz
#16
No i powstał kolejny temat na kilkanaście stron ?Wink
moim zdaniem testy z gazet to jeden wielki pic!!
Odpowiedz
#17
Dozamet1 napisał(a):No i powstał kolejny temat na kilkanaście stron ?Wink
moim zdaniem testy z gazet to jeden wielki pic!!


Dla zaawansowanego usera, to oczywista oczywistość Smile
Odpowiedz
#18
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Owszem , zawsze opieram się na światowych testach , uważam jednak , że coś to znaczy skoro jedna grupa wyróżniła Nortonajak i druga do tego zagraniczna...Potwierdza to fakt , że pakiet ten jest rzeczywiście dobry . Prawdę mówiąc bardziej wierze w testy grupy PCMAG , nie są może one światowe, jednakże są bardzo obszerne...


Jeżeli Norton jest taki dobry, to dlaczego moi koledzy, którzy nie są laikami w temacie, trzymają go w szufladzie ponieważ przepuszcza i nie może usunąć wirusów.
To co napisałem nie jest totalną krytyką Nortona, tylko spojrzeniem na temat z innej strony. Prawda najczęściej stoi po środku i nie ma nic wspólnego z fanatyzmem oraz przesadzaniem Smile

Chcesz się przekonać czy koledzy rzeczywiście mieli rację ?, udowodnięci , że nie mieli Grin.
Test przedstawia skuteczność wykrywania, blokowania oraz usuwania wirusów , za pomocą programu Norton Antivirus 2009 .

!! Uwaga !!

do testu użyłem paczki z wirusami: Viruses_3732_for_Anti-Virus

Każdy wirus z osobnabył przeze mnie uruchamiany !!


film :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Logi: Combofix , HijackThis

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


PS :

nie wierz we wszystko co koledzy mówią kolego Jurku Tongue . Jak widzisz antywirus naprawdę dobrze sobie radzi z wirusami . Nieprawdą jest , że program jest dziurawy .
Odpowiedz
#19
Wykazałeś tyle samo co w teście NOD-a, czyli tylko tyle że NAV potrafi zablokować wybrane przez Ciebie wirusy, a wybrałeś zaledwie kilka z paczki( 23 o ile się nie pomyliłem ), co mnie absolutnie nie przekonuje Tongue
Odpowiedz
#20
Pablosss napisał(a):Wykazałeś tyle samo co w teście NOD-a, czyli tylko tyle że NAV potrafi zablokować wybrane przez Ciebie wirusy, a wybrałeś zaledwie kilka z paczki co mnie absolutnie nie przekonuje Tongue

Pabloss przecież tobie już pisałem - jeśli cię to nie przekonuje zrób własny test i przetestuj te ponad 3 tyś wirusów , które znajdują się w tej paczce. Mój test dowiódł, że program świetnie sobie radzi z wykrywalnością i usuwaniem poszczególnychwirusów . Do testu użyłem coś koło 20 . Program wszystkie wykrył i bez problemu je usunął. Jeśli program byłby nie skuteczny jak twierdzi Jurek jak i również ty to zapewne nie poradził by sobie , jednak test dowiódł czegoś innego...Zwrócę również uwagę , że wirusy w tej paczce są rzeczywiście niebezpieczne !! .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości