Norton Security
(19.04.2016, 17:37)Mikołaj napisał(a): 64-bit browser support - Browse the Web safely and securely with 64-bit versions of Microsoft Internet Explorer and Mozilla Firefox.

No chyba sobie jaja robią biorąc pod uwagę rozkład przeglądarek na rynku...
Odpowiedz
U mnie strasznie zamula ta wersja beta. Nawet ESET Smart Security 10 Alpha szybciej chodził. Swoją drogą ESET prawdopodobnie zrezygnuje z wersji Smart Security na rzecz Internet Security.
Odpowiedz
Dzisiaj otrzymałem roczny klucz do Norton Security 22.7 od firmy Symantec za udział w testach beta. Ktoś już się pytał tu kiedyś o to czy rozdają klucze, te klucze chyba zawsze będą rozdawać. za niedługo jak się dowiedziałem ruszą testy beta Norton Security 2018 (22.8)
Odpowiedz
Witam potrzebuje klucza do Norton Security 22.7 na więcej jak 90 dni ?
Odpowiedz
Sklep? Beta testy?
Odpowiedz
Witam Norton 22.8 PL już dostępny za pośrednictwem usługi liveUpdate, aktualizacja jest dostępna dla wszystkich wersji
Odpowiedz
Witam rozmawiałem z angielską pomocą i powiedzieli mi że trwają beta testy Norton 22.9 (2019)
Odpowiedz
Można dołączyć do programu Norton Early Adopter Program (EAP) gdzie będą testowane nowe funkcje.
Aby to zrobić należy mieć zainstalowany program oraz posiadać ważną subskrybcje.
Aby dołączyć do progrmy trzeba użyć specjalnego narzędzie i przełączyć kanał aktualizacji.
https://symantec.app.box.com/s/fmjty6cn4...mghrnk9hvg
Odpowiedz
Witam właśnie wyszedł nowy build poniżej wstawiam opis.

Norton 22.8.1 Product Update available now

What's new?

Introducing Norton Shopping Guarantee (NSG) - English Only

What are the changes in this release?

Fixed an issue where Identity Safe login loops and gets back to the 'Get Started' screen.
Fixed an issue where 'Your version of Norton Security is not compatible...' message appears in action center notification after upgrading to Windows 10.
Fixed an issue where product patches were failing to apply.
Removed Soft-block on Malwarebytes & Hitman Pro.
Fixed an issue where Norton conflicts with Windows Bitlocker and causes High CPU usage
Other bug fixes.
Odpowiedz
Witam od jakiegoś czasu testowana jest wersja Norton Security 23 beta ?. Sam program będzie chyba miał więcej zmian ale wygląd interfejsu się nie zmieni.
Odpowiedz
Czy przed zainstalowaniem Nortona powinno się wyłączyć Defendera w windows 10 na przykład tym sposobem:
http://soisk.pl/wylaczenie-uslugi-window...ty-center/ czy instalować i nic nie ruszać?
Odpowiedz
@Bogdan

Na spokojnie, możesz instalować Nortona bez wyłączania Defendera. System wykryje, ze jest inny pakiet zabezpieczeń i wyłączy sam defendera.
Odpowiedz
Hej mam takie pytanie do was odnośnie Norton Security 22.16.4 czy od tej wersji zmieniło się coś jeśli chodzi o ochronę ? a jeszcze jedno mam wrażenie ostatnio że programiści ostatnio więcej opcji usuwają z programu. Jak dla mnie jest trochę trudny w obsłudze. Interfejs niby dostosowany do obecnych trendów z Windows 10. Czy opłaca się wg was korzystać z tej wersji Norton Security 22.16 ? posiadam pełną wersją roczną kupioną na laptopie i smartfonie.
Odpowiedz
Witam mam pytanie odnośnie niedawno wprowadzonych nowych wersji produktów Norton a konkretnie wersji Norton 360 PREMIUM LIFELOCK (nowa nazwa firmy)
czy ochrona jest na dobrym poziomie czy cos się poprawiło jeśli chodzi o poprzednie wersje. Czy mógłby ktoś zrobić test ? przydałoby się zmienić nazwę wątku na Norton 360 ? zaktualizujcie wątek pandy na panda dome. Przepraszam ze nie w temacie ostatnie zdanie
Odpowiedz
Testy są na yt, głównie zmiana nazwy + świadomość ze Norton jest robiony na rynek amerykański. Czyli minimum opcji i ustawień, pełna automatyka.
Odpowiedz
(29.05.2020, 06:17)paradise2010 napisał(a): Witam mam pytanie odnośnie niedawno wprowadzonych nowych wersji produktów Norton a konkretnie wersji Norton 360 PREMIUM LIFELOCK (nowa nazwa firmy)
czy ochrona jest na dobrym poziomie czy cos się poprawiło jeśli chodzi o poprzednie wersje. Czy mógłby ktoś zrobić test ? przydałoby się zmienić nazwę wątku na Norton 360 ? zaktualizujcie wątek pandy na panda dome. Przepraszam ze nie w temacie ostatnie zdanie

To jest to samo co było tylko tak naprawdę powrót do starej nazwy Nortona. Mogę domniemywać, że spowodowane jest to podziałem firmy na pół, czyli przejęciem przez Broadcom części Enterprise. Ale to są moje domniemania, gdyż nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.
Co do testów, będzie identycznie jak w przypadku Norton Security

Co do informacji O minimum opcji i ustawień, cóż nie zgodzę się. Sam korzystam z produktu Norton prywatnie i jeżeli zechce się chwile poklikać, to jest bardzo sporo opcji które można ustawić i skonfigurować. Co do pełnej automatyki to prawda, produkty Nortona są tak skonfigurowane optymalnie, ze nie walą cały czas komunikatami co dla ludzi nie technicznych i nie zaznajomionych z tematem jest naprawdę dobre. (Widzę to u siebie w rodzinie) Zresztą dla mnie też to jest dobre, bo nie absorbuje mnie za bardzo. Ma działać po prostu Smile
Odpowiedz
U klienta mam NS i w porównaniu do Bitdefendera opcji jest minimum Smile A i to nie automatyka, a bardziej podejście z ajfona czyli dla tych co ich mediamarkt nie lubi Tongue
Odpowiedz
Znaczy nie mam dostępu do Bitdefendera poza wersja Enterprise. Więc mogę się oprzeć jedynie na zawodzącej jak by nie patrzeć pamięci i tym, że miałem Bidefendera Total Security 2018 i jak mnie pamieć nie myli, to nie miał wielu możliwości zabawy w opcjach samego programu, co po zmianie na Symatec było całkiem spory zaskoczeniem ile można w nim. Ale to moje wrażenie. Zobaczmy trochę z tematu wątku Smile
Odpowiedz
Chociaż mi się wydaje że jest to cały czas wersja 2015 tylko po prostu ulepszona. A wersja 2016 itp. nigdy nie powstały. Obecne wersje które są dostępne to wersja 2015. Ciekawi mnie jeszcze czy zrobią program od nowa tak jak było to przy wersji 2009.
Odpowiedz
(23.06.2020, 11:25)paradise2010 napisał(a): Chociaż mi się wydaje że jest to cały czas wersja 2015 tylko po prostu ulepszona. A wersja 2016 itp. nigdy nie powstały. Obecne wersje które są dostępne to wersja 2015. Ciekawi mnie jeszcze czy zrobią program od nowa tak jak było to przy wersji 2009.
Problemem podejścia o jakim piszesz jest to że producent musiał by czekać z dużymi funkcjami a dzięki modelu rolling release mogą wprowadzić dużą zmianę gdy tylko uznają ją  za gotową do publikacji
aktualnie taki model ma:
Arcabit
G DATA
Norton
F Secure
i ten model się sprawdza bo ochrona klientów jest przez to wyższa dodatkowo należy pamiętać że nie każdy aktualizuje program do nowej wersji więc jeżeli jest to połączone z aktualizacją bazy to tym lepiej
Post sprawdzony przez  MKS_VIR


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości