F-Secure się wiesza
#1
F-Secure nie chce mi zeskanować tego (i tylko tego) spakowanego pliku. Wie, ktoś, dlaczego? Plik na pewno jest czysty.
Odpowiedz
#2
Może archiwum jest uszkodzone i dlatego nie chce go zeskanować.
Odpowiedz
#3
Inne programy skanują
Odpowiedz
#4
Nikesz napisał(a):Inne programy skanują

Niedoskonałość programu ? .
Odpowiedz
#5
Właśnie nie wiem...
Odpowiedz
#6
Pojawia się jakiś komunikat dlaczego nie może zeskanować?
Odpowiedz
#7
Nie. Wisi tak nad nim w nieskończoność Smile
Odpowiedz
#8
Może wypakowuje i wypakować nie może Smile Jak rozumiem skanowanie archiwów w tym formatu RAR masz włączone?
Odpowiedz
#9
Mam włączone. To było tak: F-Secure raz to przeskanował, potem wgrałem kasperskiego i po nim powtórnie F-Secure. Obrazoił sie widac, bo po Kasperkim juz nie działa Grin
Odpowiedz
#10
A wyczyściłeś rejestr po Kasperku przed powtórnym wgraniem F-secure? Użyłeś specjalnego programu do deinstalacji Kasperka? Smile
Odpowiedz
#11
Nie znam takiego programu, ale rejestry oczywiście wyczyściłem. Z tego, co wiem, to KIS 2009 nie wymaga specjalnego narzędzie do usuwania.
Odpowiedz
#12
Kasperski wymaga użycia specjalnego narzędzia do usunięcia go - możesz je pobrać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Moja rada - odinstaluj F-secure, zainstaluj ponownie Kasperka. Usuń go za pomocą narzędzia jakie zlinkowałem. Wyczyść rejestr i ponownie zainstaluj F-secure.
Odpowiedz
#13
Dzięki, ale jestem sceptyczny :/. Próbuje jednak
Odpowiedz
#14
Nie masz nic do stracenia próbuj Smile
Odpowiedz
#15
Po odinstalowaniu kasperczaka tym narzędziem i wgraniu F-Secure wyraźny postęp widzę, bo "z ręki" ten katalog mi przeskanował Smile
Odpowiedz
#16
Czekamy na wiadomości po zakończeniu skanowania Smile
Odpowiedz
#17
Jakąś mam dziwną słabość do F-Secure. Niby trochę muli, niby ma nie najlepszy antyspam, ale... Smile
Odpowiedz
#18
Grunt że Tobie odpowiada - nie zwracaj uwagi na komentarze innych ludzi Smile
Odpowiedz
#19
No tak, ale problem w tym, że ja nie do końca wiem, co mi odpowiada Grin Raz Kasperczak, raz F-Secure, raz NIS, a raz ESET. Czekam na tego nowego ESETa, ale czuję, że niewiele się zmieni. Sygnatur przecież nagle nie "znajdą", bo juz by "znaleźli"...
Odpowiedz
#20
Nikesz napisał(a):No tak, ale problem w tym, że ja nie do końca wiem, co mi odpowiada Grin Raz Kasperczak, raz F-Secure, raz NIS, a raz ESET.


Witaj w klubie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości