F secure Online Backup 3.0 Beta
#1
Witam,
Czy ktos z Was uczestniczy juz może w projekcie FOB 3.0 beta? Jakie wrażenia na temat nadchodzącego programu?


Dodano: 14 maja 2012, 12:31

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Program po restarcie systemu swietnie działa, jest dostepne 5 gb limitu na 5 miesięcy.
Odpowiedz
#3
Dzis nowa wersja, zmiany kosmetyczne w wyglądzieGrin Działa bardzo stabilnie, polecam. Co ciekawe program integruje sie z całym FTp . Wygląda na to ,ze F wprowadzi niedługo coś ala "Total Protection"Grin
Odpowiedz
#4
Ta integracja jest juz w FIS 2012 + BACKUP 2.0 Smile

Moze i Total Security, ale cena za oba programy to duzy wydatek...
Odpowiedz
#5
kamil10506 napisał(a):Ta integracja jest juz w FIS 2012 + BACKUP 2.0 Smile

Moze i Total Security, ale cena za oba programy to duzy wydatek...

Mysle, że nie bedzie juz wersji av.
Odpowiedz
#6
IMO AV rzeczywiscie powinni odpuscic, bo nie eozni sie az tak od IS, szczegolnie jesli od v2013 bedzie windowsowy firewall. Ale czy tak zrobia?... Smile No i oczywiscie czekam na Total Protection z backupem
Odpowiedz
#7
Myslę, że na bank gdyż juz mozna wyłaczac firewalla i wyłaczyć w programie alerty.
A Deepguard bez firewalla to jak snajper bez broniGrinGrinGrin
Odpowiedz
#8
Niech sobie wsadza te ich strone z,pomyslami uzytkownikow. Wedlug ludzi z F Secure mozliwosc wylaczenia i wlaczenia ochrony z menu kontekstowego, czy opcja "Napraw problemy" (np nieaktualne bazy) to niepotrzebne "gadzety"Wall
Odpowiedz
#9
kamil10506 napisał(a):Niech sobie wsadza te ich strone z,pomyslami uzytkownikow. Wedlug ludzi z F Secure mozliwosc wylaczenia i wlaczenia ochrony z menu kontekstowego, czy opcja "Napraw problemy" (np nieaktualne bazy) to niepotrzebne "gadzety"Wall
Jeszcze autoskan USB jest zupełnie niepotrzebnyGrin
Odpowiedz
#10
Możliwe, że podzielą AV i Internet Security w ten sposób, że AV=Dotychczasowy IS, któremu zabrali zaporę, a IS=Dotychczasowy IS+Online Backup.
Odpowiedz
#11
PascalHP napisał(a):Możliwe, że podzielą AV i Internet Security w ten sposób, że AV=Dotychczasowy IS, któremu zabrali zaporę, a IS=Dotychczasowy IS+Online Backup.
Też tak sądze. OB działa naprawde rewelacyjnie.
Odpowiedz
#12
Mam pytanka:
1.Czy są opcje kopiowania różnicowego
2. ... natychmiastowej (o ile łącze pozwala) aktualizacji pliku
3. ... synchronizacji wybranych zasobów pomiędzy kilkoma komputerami
4. ... dostęp z panelu przeglądarki (dowolny komputer podpięty do sieci)
5.... kopie lokalne (CD, pen itp)

no i widzę że masz McAfee - jak porównanie?
Odpowiedz
#13
mogę kopiować tylko wybrane foldery , które są aktualizowane automatycznie. Nie mam możliwości wyboru rodzaju plików które z automatu mają lecieć na serwer, choć taka funkcja jakby jest , jednak dla mnie niedostępna. Synchronizacja z kilkoma komputerami. Hm sprawdze to. Na razie dostałem tylko adres internetowy pod którym mogę się logowac i ściągać pliki. Myślę, że nie wszystkie funkcję jeszcze działają lub betatesterzy nie mają fulldostępu. Program lubi czasem pytać o klucz subskrypcji. Łączy się z tp i raczej nie można wgrac go bez tego programu.wyklucza się z f secure 2012. Szczerze pisząc wygląda mi na to, że f secure wykonuje test programu aLa total protection, a nie online backup samego w sobie. Ale działa to samo w tle,lekko i obsługa totalnie banalna:-) zachęcam do testów 5gb do dyspozycji jest. Mcafee to wersja stabilna więc nie chcę porównywać:-)
Odpowiedz
#14
Synchronizacja z tego co pamiętam z poprzedniej wersji jest tylko dla jednego kompa. Total Security to jest niegłupi pomysł, ja chętnie bym sobie taki pakiet kupił, jeżeli byłby w dobrej cenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości