Zestaw windows 7/8 64 bit
#1
Witam

Poszukuje zestawu

System operacyjny:
Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit w drodze, po wydaniu rc.


Zastosowanie:
Praca,przeglądanie internetu, bankowość,standardowe zastosowania.

Specyfikacja komputera (opcjonalne):

Procesor c2d 8400 3.6ghz downgrade maksymalne
Ram: 4gb ramu ddr2
Dysk: hdd sp2 samsung 7200 obr / jak uda się zmienićpracęto zmiana na ssd.

Komputer generalnie ustawiony na jak najmniejszy pobór papu (prądu) i ciszę.


Poszukuję zestawu bazującego na sandboxie, uac (w windows 8 dodatkowo dochodzi moduł antimalware w uac ) i opendns. Szukam opcji jak najmniej obciążającej cpu,dysk,ram ( w takiej kolejności)oraz w miarę możliwości mało upierdliwej.

1. Mse + uac+ spyshelter premium + sandboxie +open dns (przetestowałem)
2. Oa premium + uac + sandboxie + opendns(teraz testuje)

Dziękuje za wszelkie propozycje.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#2
Jeżeli jesteś już zaznajomiony z Sandboxie, to ja zostawiłbym samo SBIE, albo dorzucił ewentualnie SS Premium.
Możesz swobodnie zrezygnować z AV, tylko d czasu do czasu skan MBAM/HMP.
Odpowiedz
#3
Zestaw pierwszy - Mse + uac+ spyshelter premium + sandboxie + open dns - jest jak najbardziej OK.
Moim zdaniem, korzystając z UAC nie ma sensu instalować Online Armor. Wystarczy tylko SpyShelter na loggery i Sandboxie.
...
Odpowiedz
#4
Przeglądarki z dodatkiem wot (ostrzeganie przed potencjalnie niebezpiecznymi stronami)
Uac ustawiony na maksymalnych ustawieniach
Sandboxie przeglądarki ,komunikatoryco się da. Ale ofc nie wszystko mam jeszcze wersje free. A zakupu dokonam jak aplikacja będzie tak samo działać na windows8 jak na 7.
Spyshelter premiumtu dodam restrykcje tam gdzie sandboxie free mi nie pozwolił(np sumatra pdf w wersji portable itp )

A def przeglądarka ie9 w razie otwierania linków itd przez zewnetrzne aplikacje (nieużywana w normalnych sprawach) ustawiona na uruchamianie w sanboxie i dodatkowymi restrykcjamy spysheltera.

edit: śmiga ładnie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Temat chyba można zamknąć.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości