Składam pakiet
#1
System operacyjny:
Windows 7 Ultimate 32bit

Zastosowanie:
JA : facebook, aktualizowanie programów na PC (inni z rodziny się tego nie czepiają), czasami cos sie innego pobierze Smile
BRAT : gry onlineFacepalmdemoty, komixxy, itp
TATA : przegladanie ogłoszeń na tablica.pl, serwisy informacyjne i sportowe


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Komputer ma 2 lata i uciągnie każdy pakiet Smile

Prosiłbym o pomoc w doborze zestawu. Cały czas coś testuje, miałem chyba ze 20 programów (najdłużej EAM i Norton IS)
Mam jakby co licencję na EAM300 dni i MBAM PRO
Wolałbym jednak taki schemat : pakiet IS i cos do pomocy (mbam ?)
Ma ktoś jakieś pomysły ?

Na chwile obecna mam to co w podpisie ( av z promo na 180 dni)
Wolalbym darmowe, platne instaluje tylko jak sa promocje Smile
ESET Smart Security
Odpowiedz
#2
Wrzuć EAM i nie kombinuj... Wykosi wszystko nawet jak latasz po syfie. Moja opinia.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#3
Dokładnie Emsisoft w zupełności wystarczy .
Odpowiedz
#4
a do EAM mogę MBAM Pro dołozyć ? szkoda zeby sie marnował Smile

pytanie na przyszłość :
a jeśli chciałbym pakiet IS płatny wziać to który mi polecacie ?
ESET Smart Security
Odpowiedz
#5
damian.z napisał(a):a do EAM mogę MBAM Pro dołozyć ? szkoda zeby sie marnował Smile


Możesz, ale nie ma sensu trzymać go realtime, zostaw tylko na żądanie (a w tle niech się sam aktualizuje, skoro PRO, to może to robić z automatu).
Odpowiedz
#6
EAM wystarczy spokojnie. Do tego doloz BitDefender TrafficLiht do przegladarki, przyda sie.

Z platnych IS- F Secure lub Bitdefender, ew. Norton lub Kaspersky
Odpowiedz
#7
Jeżeli chcesz darmowy i automat, to najlepszy będzie AVG Antivirus Free 2012. Do niego dołożysz MBAM Pro w real time i będzie OK.
Jeżeli płatny to pozostaw EAM, gdyż obecnie nie ma lepszego od niego i tak jak pisał lucasamd MBAM Pro jako skaner na żądanie.

Zaproponowałbym również rewelacyjny Sandboxie, ale nie wiem jak z chęcią nauki programu u brata i taty. Po za tym Sandboxie w wersji darmowej możesz używać do testów nowego oprogramowania.
...
Odpowiedz
#8
kamil10506 napisał(a):Z platnych IS- F Secure lub Bitdefender


O to, to, chociaż ja bym bardziej się ku F-Secure skłaniał, bo sam mam i jestem zadowolony Smile
Odpowiedz
#9
damian , jeśli to jeszcze 300 dni, to zostaw emsi, bo zwyczajnie szkoda licencji.
Jak najbardziej możesz dorzucić MBAM, ale tak jak sugerujelukas , (wyłączenie realtime -> aktualny on-demand).
Jeśli natomiast chciałbyś opcję pakietu, to dorzuć OA - zyskujesz dwu-aplikacyjny co prawda, ale za to bardzo skuteczny Emsisoft ISWink
Bez względu na to jaką konfiguracje wybierzesz, jeżeli nie używasz aktualnie żadnego softu do wirtualizacji pomyśl nad Sandboxie - bo wartoSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości