Lekki dobry av ???
#1
xp:
Tutaj wpisz używany system operacyjny


Zastosowanie:
Napisz, do jakich celów jest używany komputer np. zakupy, bankowość, portale społecznościowe


dom (opcjonalne):
Podzespoły b


Panowie mama do wyboru 3 av jaki waszym zdaniem jest najlepszy pod względem lekkości i wykrywalności av mam do wyboru : Microsoft Security Essentials.,avas 7 ,vipre av 2012 ???
Odpowiedz
#2
Lekkość:
1. avast!
2. MSE
3. Vipre
Odpowiedz
#3
Bierz Vipre i się nie zastanawiaj Wink
Odpowiedz
#4
Trochę chaotyczny ten twój post. Jeżeli nie chciało się Tobie go wypełniać, to trzeba było usunąć niepotrzebny tekst.
Ale do rzeczy, jeśli lekki i skuteczny antywirus to proponowałbym zapoznać się z AVG Free.
Z tych trzech, które podałeś - Avast 7
...
Odpowiedz
#5
Vipre w wersji 2012 wcale nie jest taki lekki, nie wiem jak aktualne buildy, ale z 2 miesiące temu zainstalowałem go i szarpał procesorem oraz spowalniał przeglądarkę... Wykrywalność najlepsza z tej trójki, ale ogólnie to brałbym avasta lub AVG, którego nie podałeś.
Odpowiedz
#6
Lekkość = MSE i bez gadania. Smile
Odpowiedz
#7
A ja bym brał avire ;]na xpeku działa wyśmienicie..
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#8
No dobra, to lepiej avast! lub Vipre, MSE na XP''ku, to nie to samo.
Odpowiedz
#9
Dzięki za pomoc panowie.
Odpowiedz
#10
Można wiedzieć jaką decyzję podjąłeś?
Odpowiedz
#11
Zainstalowałem vipre.Na razie wydaje mi się że bardziej muli od avasta Tongue
Odpowiedz
#12
Flash999 napisał(a):Lekkość:
1. avast!
2. MSE
3. Vipre

Bo będzie bardziej mulił od avasta Smile? Ten systemowy to atrapa warto zastanowić się nad jakimkolwiek. Może spróbuj tak jak ja PcTools''a?
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#13
Posiadam OSS pro 7.5 który też do lekkich nie należy .MSE podobno na xp to lipton jest Tongue

Ps. Wcześniej miałem avasta ale myślałem ze znajdę coś bardziej wydajnego przy dobrej ochronie.Avira odpada mam jakies konfliktypo jego instalce nawet na czystym systemie.
Odpowiedz
#14
Może AVG free? I tak w ogóle nie wiem czemu avira sprawia Ci problemy.. ja avire instaluje na każdym xp''eku u ziomali co mnie o to proszą i są zadowoleni Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#15
PC Tool''s Firewall chyba nie jest dalej updatowany tak gdzieś czytałem.Czysty system zainstalowana avira potem oss i po przelogowaniu niebieski ekran i tak ciagle wiec dalem sobie spokoj z avira
Odpowiedz
#16
1.Avast 7 + Comodo Firewall ( tutaj może być różnie , może być lekko jak i troszkę mułowato)
2.Avast 7 + Outpost Firewall Free ( powinno być lekko i bez żadnych przeszkód)
3.Avast 7 + Online Armor Free ( może zwalniać neta czy PC)

Zacznij wybór może od punktu 2jeśli Ci nie będzie odpowiadał pozostaje Ci punkt1 i 3.
Odpowiedz
#17
Testuje na razie avg free + oss pro - tak jak by system był szybszy od konfiga avast + oss pro Tongue
Odpowiedz
#18
No i tak pozostawAVG lepszy od avasta .
Odpowiedz
#19
Jeden proces AVG bardzo spowalnia start systemu [u mnie aż 10 sekund] .
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#20
donq, to jest chyba największa i jedyna wada, jeżeli chodzi o wydajność AVG, dlatego też nie gości u mnie, mimo że bardzo go lubię. Miejmy nadzieję, że w wersji 2013 się coś zmieni.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości