Kolejny interesujący test.
#1
Linkuję Wam kolejny test w którym przetestowano kilka programów AV, zarówno płatnych jak i darmowych ( znalazły się też pakiety IS ).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#2
spoko, zainstaluje sobie noda? bo avira znowu wygrała
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Heh. Znowu Avira wygrała. Brawo Niemcy z Tettnang. Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Wyjątek zawsze potwierdza regułę!
Jest tylko jeden rodzaj testu w Anti-Malware w którym Avira wypada słabo. We wszystkich pozostałych testach spisuje się bardzo dobrze lub znakomicie Smile
NOD32 wiadomo, że do mocarzy w wykrywalności nie należy. Potwierdzają to wszystkie testy.
Odpowiedz
#5
Jak wygrała jak nie wygrała Smile
Odpowiedz
#6
yyy kolejny interesujący ? a możesz racjonalnie wytłumaczyć w czymon jest taki interesujący ? to forum jest nudne jak flaki z olejem...Wszyscy już wiemy , że Avirajest dobra !! no ale ja napiszę : test ten jest dla mnie niewiarygodny, oszuści !! SmileSmile .
Odpowiedz
#7
Jeja, pewnie jest niewiarygodny dlatego że NOD zajął słabiutkie miejsce Grin
Odpowiedz
#8
Pablosss napisał(a):Jeja, pewnie jest niewiarygodny dlatego że NOD zajął słabiutkie miejsce Grin

no no a dla ciebie testAnti-Malwarejest niewiarygodny gdyż Aviranie zajęła 1 miejsca - załapałeś ? Wink .
Odpowiedz
#9
A czy zauważyłeś pewne fakty które świadczą o tym iż wyniki wspomnianej organizacji są podejrzane i test ten można uznać za nierzetelny?
NOD w testach skanowania na żądanie zawsze wypada podobnie - skuteczność miewa na poziomie średnim 94,5% - 95% co by się zgadzało Smile
Odpowiedz
#10
VenomX napisał(a):no no a dla ciebie testAnti-Malwarejest niewiarygodny gdyż Aviranie zajęła 1 miejsca - załapałeś ? Wink .


Jest tylko jeden rodzaj testuAnti-Malware w którym Avira wypada słabiej.
W grudniowym Anti-Malware zajęła bardzo dobre drugie miejsce :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


NOD32 natomiast wypadł słabiutko, nie tylko w tym, ale wzdecydowanej większości testów, gdzie sprawdza się wykrywalność Sad
To prawda, że oceniając nie tylko wykrywalność ale również fałszywe alarmy, w VB100 i AV-comparatives ESET wypada bardzo dobrze. Używałem go jednak kilka lat i potwierdziło się to co pokazują testy, że w wykrywalności daleko mu do Aviry, GDATy i Kasperczaka. Jesteśmy na forum antywirusa, który we wszystkich testach, oprócz jednego , wypada bardzo dobrze lub znakomicie. Jest to pewnego rodzaju fenomen Smile
Odpowiedz
#11
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):no no a dla ciebie testAnti-Malwarejest niewiarygodny gdyż Aviranie zajęła 1 miejsca - załapałeś ? Wink .


Jest tylko jeden rodzaj testuAnti-Malware w którym Avira wypada słabiej.
W grudniowym Anti-Malware zajęła bardzo dobre drugie miejsce :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


NOD32 natomiast wypadł słabiutko, nie tylko w tym, ale wzdecydowanej większości testów, gdzie sprawdza się wykrywalność Sad
To prawda, że oceniając nie tylko wykrywalność ale również fałszywe alarmy, w VB100 i AV-comparatives ESET wypada bardzo dobrze. Używałem go jednak kilka lat i potwierdziło się to co pokazują testy, że w wykrywalności daleko mu do Aviry, GDATy i Kasperczaka. Jesteśmy na forum antywirusa, który we wszystkich testach, oprócz jednego , wypada bardzo dobrze lub znakomicie. Jest to pewnego rodzaju fenomen Smile


Hehe, poczekaj Jurek na test od "speców" z PC Formata Grin Umieszczą zapewne pakiet Aviry na ostatnim miejscu pisząc w uzasadnieniu, że: czerwony parasol jest brzydki i nie ma polskiej wersji językowej Wink
Odpowiedz
#12
Pablosss napisał(a):A czy zauważyłeś pewne fakty które świadczą o tym iż wyniki wspomnianej organizacji są podejrzane i test ten można uznać za nierzetelny?
NOD w testach skanowania na żądanie zawsze wypada podobnie - skuteczność miewa na poziomie średnim 94,5% - 95% co by się zgadzało Smile

daruj te swoje gdybanie co do wiarygodności testów. Skoro dla ciebie jest niewiarygodny to dla mnie ten może być niewiarygodny . To teraz napisz w czym on jest taki interesujący ? bo mnie aż mdli od ilości nudnych testów na tym forum !!.
Odpowiedz
#13
VenomX napisał(a):daruj te swoje gdybanie co do wiarygodności testów. Skoro dla ciebie jest niewiarygodny to dla mnie ten może być niewiarygodny . To teraz napisz w czym on jest taki interesujący ? bo mnie aż mdli od ilości nudnych testów na tym forum !!.


Wcale się nie dziwię VenomX, że Cię mdli od testów na tym forum , ponieważ NOD fatalnie w nich wypada Grin
Odpowiedz
#14
I zapewne ten test dlatego jest dla Venomx''a niewiarygodny - zapewne są tylko wiarygodne testy VB oraz AV_COMPARATIVES ( dotyczące tylko ochrony proaktywnej ) bo w skanowaniu na żądanie też NOD kiepściutko wypada Grin

Dlaczego test jest interesujący? Ano dlatego że jest to kolejny test który potwierdza skuteczność Aviry i podważa skuteczność NOD-a.
Odpowiedz
#15
Pablosss napisał(a):I zapewne ten test dlatego jest dla Venomx''a niewiarygodny - zapewne są tylko wiarygodne testy VB oraz AV_COMPARATIVES ( dotyczące tylko ochrony proaktywnej ) bo w skanowaniu na żądanie też NOD kiepściutko wypada Grin

Dlaczego test jest interesujący? Ano dlatego że jest to kolejny test który potwierdza skuteczność Aviry i podważa skuteczność NOD-a.

O rany ten człowiek chyba nie rozumie , że nabijam się z niego Grin.
Myślę , że już wszyscy zrozumieli na tym forum , że Avirato dobry antywirus !! nie musisz kopiować ponad parę tysięcy tych swoich teścików na tym forum ! - to się robi już nudne , te testy , widzę w nich wiecznie ustawiony rząd programów a po bokach zwykłe cyferki !! , daruj sobie już z tymi testami !! , jeśli lubisz się udzielać to chociaż bądź bardziej pożyteczny . Następnym razem jak już zakładasz temat i piszesz , że jest coś interesującego to wierzę , ze będzie bo jak na razie oglądam nie wiem już który raz z kolei cyferki !! .
Odpowiedz
#16
VenomX napisał(a):
Pablosss napisał(a):I zapewne ten test dlatego jest dla Venomx''a niewiarygodny - zapewne są tylko wiarygodne testy VB oraz AV_COMPARATIVES ( dotyczące tylko ochrony proaktywnej ) bo w skanowaniu na żądanie też NOD kiepściutko wypada Grin

Dlaczego test jest interesujący? Ano dlatego że jest to kolejny test który potwierdza skuteczność Aviry i podważa skuteczność NOD-a.

O rany ten człowiek chyba nie rozumie , że nabijam się z niego Grin.
Myślę , że już wszyscy zrozumieli na tym forum , że Avirato dobry antywirus !! nie musisz kopiować ponad parę tysięcy tych swoich teścików na tym forum ! - to się robi już nudne , te testy , widzę w nich wiecznie ustawiony rząd programów a po bokach zwykłe cyferki !! , daruj sobie już z tymi testami !! , jeśli lubisz się udzielać to chociaż bądź bardziej pożyteczny . Następnym razem jak już zakładasz temat i piszesz , że jest coś interesującego to wierzę , ze będzie bo jak na razie oglądam nie wiem już który raz z kolei cyferki !! .


Dla ciebie może to nie jest interesujące ale dla innych ten test może być interesujący.
Odpowiedz
#17
Myślę , że inni też mają już powoli dosyć .
Jurek - tu nie chodzi o to , że Nod wypada słabo , ja naprawdę ostatni czasy nie zwracam uwagi na testy , gdzie jaki program na jakiej pozycji jest . Zwracam uwagę tylko i wyłącznie aktualnie na to czy program z którego korzystam sprawdza się !! .To naprawdę wspaniałe , że antywirus z którego korzystacie wygrywa testy , jednakże bądźcie bardziej ambitni !! i nie róbcie z forum tandety !! ( co poniektórzy zachowują się jak dzieci ).Przyjdzie ci taki i będzie co rusz kopiować jakieś mało znane testy, gdzie widnieją same cyferki !! i do tego nagłówek- " kolejny interesujący"!!Po prostu bez komentarza...Na siłę nie ma sensu czegoś wstawiać na forum !! .
Odpowiedz
#18
VenomX napisał(a):O rany ten człowiek chyba nie rozumie , że nabijam się z niego Grin.


Jeśli ktoś tu czegoś nie rozumie to właśnie Ty kolego Grin
Poza tym nie wypowiadaj się za innych - niech każdy wypowiada się za siebie. Wypowiadanie się za innych świadczy tylko o Tobie...nie będę pisał w jaki sposób Grin
Najwyraźniej te forum Tobie odpowiada skoro czynnie w nim uczestniczysz, gdyby było inaczej nie udzielałbyś się na nim Grin
Każdy niech decyduje za siebie, nikt nie ma prawa decydować za kogoś Tongue
Odpowiedz
#19
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):O rany ten człowiek chyba nie rozumie , że nabijam się z niego Grin.


Jeśli ktoś tu czegoś nie rozumie to właśnie Ty kolego Grin
Poza tym nie wypowiadaj się za innych - niech każdy wypowiada się za siebie. Wypowiadanie się za innych świadczy tylko o Tobie...nie będę pisał w jaki sposób Grin
Najwyraźniej te forum Tobie odpowiada skoro czynnie w nim uczestniczysz, gdyby było inaczej nie udzielałbyś się na nim Grin

bądź bardziej ambity i nie kopiuj nieznanych testów z nieznanych stron gdzie widnieją same cyferki !! .Obudź się kolego !! stajesz się nudy !! . Szperasz po całym googlei nic innego nie robisz jak tylko wklejasz testy !! .
Odpowiedz
#20
VenomX w takim razie testy VB czy av comparatives nie mają znaczenia, więc powoływanie się na skuteczność noda nie ma sensu.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości