Spyware Cease
#1
Czy ktoś już wcześniej słyszał o tym programie ? . Dziś przez przypadek natknąłem się na tego antyspywarea .

Oficjalna strona programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
nie znam, ale można by się bliżej jemu przyjrzeć.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Sprawdziłem - program na pewno nie zawiera szkodliwego kodu . przeskanowałem również cała partycję systemową tą aplikacją i jak się okazało program powykrywał masę fałszywych alarmów :rolleyes: .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
wszystkie to fałszywki? jakoś ich dużo
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Fałszywe alarmy, niekompletne lokalizacje. Niedopracowany ten program. Spyware Cease jest darmowy, czy płatny?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#6
Serafin napisał(a):niekompletne lokalizacje



Po czym wnosisz że lokalizacje są niekompletne? Testowałeś ten program?
Odpowiedz
#7
ten program to klon Spyware Doctora i Asquared (sądzę po fałszywkach) Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Serafin napisał(a):Fałszywe alarmy, niekompletne lokalizacje. Niedopracowany ten program. Spyware Cease jest darmowy, czy płatny?

Jak najbardziej płatny .
polak900 napisał(a):wszystkie to fałszywki? jakoś ich dużo

Wszystkie , z ciekawości zrobiłem skany różnymi programami + Avirą premiumi nic nie wykryła niebezpiecznego łącznie z pozostałym softem . Są to typowe fałszywki . Program nadaje się jedynie na śmietnik .
Odpowiedz
#9
mi avira i inne programy zraporowały ten program jako zagrożenie fałszywy antyspyware nie wiem czemu wam avira nic nie wykryła a fałszywych alarmów ma naprawdę bardzo dużo i na win 7 jedna z opcji powoduje bluescreen
Odpowiedz
#10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

macie test tego cudeńka Smile
Odpowiedz
#11
Pablosss napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

macie test tego cudeńka Smile

CYPISEK ? Tongue to ty Pabloss ?
Odpowiedz
#12
VenomX napisał(a):to ty Pabloss ?


Si Grin
Odpowiedz
#13
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):to ty Pabloss ?


Si Grin

o rany co ksywa Tongue .
Odpowiedz
#14
A co to za różnica co za ksywa Grin
Odpowiedz
#15
Pablosss napisał(a):A co to za różnica co za ksywa Grin

Widzę , że kolega równieżstwierdził , że program dość podatny na fałszywki (błędna interpretacja )
Odpowiedz
#16
Jak każdy program wątpliwej reputacji a do takich jak widać zalicza się Spyware Cease Niemniej jednak odnoszę wrażenie że SC fałszuje na zmodyfikowaych systemach Smile
Odpowiedz
#17
Pablosss poproś jeszcze adina tamtego forum o przetestowanie Spyware Doctora i Superantispyware Free edition. Smile będę wdzięczny za ten test
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
Ten Pan testuje tylko i wyłącznie programy co do których można mieć wątpliwości w działaniu i skuteczności, a co do tych jakie wymieniłeś nie ma ich Smile
Odpowiedz
#19
Plati napisał(a):Pablosss poproś jeszcze adina tamtego forum o przetestowanie Spyware Doctora i Superantispyware Free edition. Smile będę wdzięczny za ten test

Spyware Doctorto znany,dobry program , nie bardzo rozumiem twoich wątpliwości .
Odpowiedz
#20
Sorki że w tym temacie wklejam test innego programu, ale nie mogłem się powstrzymać Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości