[PROMO] Konkurs na Shadow Defender!!
#1
Jest konkurs na 15 licencji na Shadow Defender - znany i ceniony program do wirtualizacji dysku i to nie tylko systemowego...jak ktoś kiedyś powiedział (w wolnym tłumaczeniu) o nim - SD to "najlepszy kawałek softu, jaki kiedykolwiek powstał". Mam...używam...polecam wszystkimIdea

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

----------------
Jezuu...przenieście to proszę do innego działu...przepraszamLol

--------------
Już widzę OK...dzięki Wink
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Wziąłem udział no i zobaczymy, czasem coś mi się trafia na tipradarkuGrin
Odpowiedz
#3
Wow, niezła okazja.
Dorzuciłem swój "los", a nuż wygram<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#4
Ja teżCool
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Autor zaginął, a tu kupczą licencjami na jego program Wink
Odpowiedz
#6
Wyjechał do ciepłych krajów i odpoczywa. Za kilka lat wyda nową lepszą wersję SD. Wink

To taki żarcik oczywiście.
Odpowiedz
#7
DobreBeer
Odpowiedz
#8
Panowie...nie bądźmy hipokrytami...wiadomo, że do dwóch lat brak kontaktu z autorem...wiadomo, że ktoś dalej prowadzi stronę programu, ale nie wiadomo kto...ale program jest przedni...najlepszy. Jest okazja dostać licencję, więc nie udawajmy, że nas to nie obchodziTongue
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
Do kiedy ten konkurs trwa? Szukam informacji, ale nie widzę jej.
Odpowiedz
#10
@ichito
tym bardziej, że soft bardzo dobry i daaawno nie widziałem, żadnego konkursu/rozdawania licek na niego i z chęcią przytulę jedną na testy Smile aczkolwiek ostatnio coś się gryzł z KISem u mnie ...
Odpowiedz
#11
Ani widu, ani słychu, a wesoły spam trafia na moją skrzynkę. :/
Odpowiedz
#12
Nie wiem, czy ten spam Eugeniusz to efekt tej promocji...brałem udział, dalej nic nie wiem, a spamu nie mamSmile A swoją drogą to dziwne, bo ludzie tam zgłaszali się jeszcze dwa dni temu...jakby ograniczeń czasowych nie ma w tej promocji?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#13
Spoko loko tipradar to sprawdzona strona i wyniki będą napewno, chociaż oni zawsze nie podają terminu zakończenia Smile
Odpowiedz
#14
Konkurs rozwiązany.
Odpowiedz
#15
Ano się nie udało... Sad
Odpowiedz
#16
Eugeniusz napisał(a):Ano się nie udało... Sad

Mnie również Sad
Odpowiedz
#17
Mnie się udało - boli trochę fakt, że takiej licencji nigdzie nie można zarejestrować.
Odpowiedz
#18
Jak to? Klucz powinien być gotowy do wpisania do programu.
Chyba że... konkurs był dla picu Tongue. Swoją drogą, jak Tipradar dostał te licencje, skoro nie ma Tony''ego?
Odpowiedz
#19
Panowie, a jak jest teraz z zakupem licencji? No bo niby z poziomu strony można......
Ciekawe... Ktoś kupczy licencjami pod nieobecność Tony''ego? Czy np. z paypala ściągnie kasę a z licki nici??
Odpowiedz
#20
Licencje powinieneś spokojnie dostać - one są generowane automatycznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości