Comodo IceDragon 14.0.3
#1
Przeglądarka oparta na Firefoxie.

Wersja 13.0

Cytat: As the number of internet threats increases, users are faced with choosing a browser which fits both their security needs and meets their particular browsing necessities.

In an attempt to meet the different requirements of users we''re happy to announce the release of the new Comodo IceDragon browser!!!

The browser is built on the Mozilla browser core and combines the basic functionalities of the original code with the Comodo security features.

In this first release we have included the basic security features such as Comodo Secure DNS ( only on wide-system ) and Site Inspector. The Site inspector functionality has been extended to allow users to scan a link in Site Inspector from the context menu.

Realizing the importance of social interactions through various social networks, the social media feature has been integrated in Comod IceDragon allowing users to share links on several social networks.

IceDragon combines these features with a sleek interface, providing a seamless browsing experience.



KNOWN ISSUES

- The "Restore" button on windows XP is not also displayed when hovering the mouse cursor above it.
- Importing data from Comodo Dragon is not possible yet.
- Importing data from Mozilla Firefox is only available during the installation of Comodo IceDragon and may not work in some cases.
- Minor GUI issues.



BUG REPORTS:
----------------------------------------
Please use

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to report your bugs. Our moderators collect these bugs and submit them to the devs.


DOWNLOAD LOCATIONS:
----------------------------------------

Setup for Windows XP 32-bit/64-bit, Windows Vista 32-bit/64-bit, Windows 7 32-bit/64-bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


---------------------------------------------------------------------------------
Size:26.1 MB (27,371,336 bytes)
MD5:5236f89909b37aec926fea2e66ccd383

Wersja 14.0

Cytat: Hello,

We are happy to announce that an update for Comodo IceDragon is available for download!


What''s new:
----------------------------------------
- IceDragon is based on Firefox 14.0.1;
- ''Enable Comodo Secure DNS in IceDragon only'' feature;
- Integrated CertSentry;
- ''Close Tab'' button enlarged;
- Changed ''Inactive'' tabs background color for better visibility;


What''s fixed:
----------------------------------------

- compatibility with firefox themes;
- issue with internal updater when UAC is on;
- some GUI issues;





KNOWN ISSUES

- Importing data from Comodo Dragon is not possible yet.
- Importing data during the installation of Comodo IceDragon may not work in some cases.
- Minor GUI issues.




BUG REPORTS:
----------------------------------------
Please use

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to report your bugs. Our moderators collect these bugs and submit them to the devs.



DOWNLOAD LOCATIONS:
----------------------------------------

Setup for Windows XP 32-bit/64-bit, Windows Vista 32-bit/64-bit, Windows 7 32-bit/64-bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


---------------------------------------------------------------------------------
Size: 26.2 MB (27,517,328 bytes)
MD5:90d4c7996589617fa45a29c11eea09ee
SHA1: f54109567458c1c2cbd5befd22017a1ffcd0f41a


Wersja 14.0.3

Hello,

We are happy to announce that an update for Comodo IceDragon is available for download!


What''s fixed:
----------------------------------------

- random crash on certain sites;
- issue regarding ''set default browser'' functionality;
- issue regarding the search engine in address bar;
- issue regarding ''Warn me when closing multiple tabs'' option;
- issue regarding ''Save and quit'' option;





KNOWN ISSUES

- Importing data during the installation of Comodo IceDragon may not work in some cases.
- Minor GUI issues.




BUG REPORTS:
----------------------------------------
Please use

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to report your bugs. Our moderators collect these bugs and submit them to the devs.



DOWNLOAD LOCATIONS:
----------------------------------------

Setup for Windows XP 32-bit/64-bit, Windows Vista 32-bit/64-bit, Windows 7 32-bit/64-bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


---------------------------------------------------------------------------------
Size: 26.3 MB (27,663,880 bytes)
MD5:956f0bf1c69745c9d0e4d23d7a2cb7b1
SHA1: 420f5d7c2663d5966d0547d8d6446e807ccf7b1c
Odpowiedz
#2
Łada fak Grin? biorę się za testowanie ^^
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#3
Ja też muszę to przetestować, ciekaw jestem, czy ma takie lagi jak oryginalny Firefox, czy coś jednak w nim zmieniali.
Odpowiedz
#4
Nie lubię przeglądarek opartych na Firefoxie i ta też minie przypadła do gustu. Czasem na YT się zacina. BTW To pierwsza BETA, ciekawy jestem kolejnych, tymczasem wracam do Dragona.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Lagi jak w foxie.. dodane na html5 test taki sam wynik co bieżący FireFoxik. Dodane dodatki od comodo takie same jak w dragonie czyli linker do facebooka i Comodo SiteInspector. Wygląd bardzo przypomina dragona. Pamięci na stronie startowej wpierdziela mi 53mb co chyba również podobnie co w czystym foxie. Ogólnie rzecz ujmując pierwsza beta to comodo dragon w wersjie na foxa i tyle Smile z racji iż z doświadczenia wiem, że przeglądarki na chromie są lepsze od foxa zostaje przy "chromach"- aktualnie przy chrome canary. No ale najnowszemu produktowi comodo życzę wszystkiego dobrego (i oby naprawili te zamulanie foxa bo to jest jakaś masakra).
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#6
Widzę, że Comodosa ma ciągoty do zdominawania każdego aspektu życia społecznego Cool
Odpowiedz
#7
morphiusz po co Comodo robi kolejną przeglądarkę skoro ma już Dragona?
Dla mnie to jest jakieś dziwne.
Odpowiedz
#8
Niby beta a wersja już ma numerek 13 zapierdzielają.
Odpowiedz
#9
TASMAN napisał(a):Niby beta a wersja już ma numerek 13 zapierdzielają.

Najprawdopodobniej od wersji FF - 13.
Odpowiedz
#10
Ambient napisał(a):Widzę, że Comodosa ma ciągoty do zdominawania każdego aspektu życia społecznego Cool


+1 Grin

Cytat: morphiusz po co Comodo robi kolejną przeglądarkę skoro ma już Dragona?
Dla mnie to jest jakieś dziwne.


Aby ludzie, którzy nie lubią Dragona a wolą silnik Firefoxa mogli korzystać z tej przeglądarki Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
morphiusz napisał(a):
Cytat: morphiusz po co Comodo robi kolejną przeglądarkę skoro ma już Dragona?
Dla mnie to jest jakieś dziwne.


Aby ludzie, którzy nie lubią Dragona a wolą silnik Firefoxa mogli korzystać z tej przeglądarki Grin


A są tacy? Tongue
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
#12
Czekam na comodo dragon gadugadu Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#13
Fajna ta przeglądarka. Chyba się przesiądę.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#14
A ja mam wrażenie, że całość działa lepiej nieco niż oryginalny Firefox: szybciej otwiera nowe karty, szybsze jest przełączanie pomiędzy poszczególnymi kartami i szybciej te karty zamyka (testowałem na forum Grin i kilku popularnych stronach). Zapowiada się bardzo ciekawie.
...
Odpowiedz
#15
Co jak co wolę oryginalnego Firefoxa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ciekawe co jeszcze wymyślą:
1. Opera - Firedragon Smile
2. Explorer - Deathdragon Grin

A tak poza tematem. Opłaca się zmieniać DNS na comodo, czy nie, Moje łącze to 1 Mb/s
Odpowiedz
#16
Opera i Explorer to nie są projekty opensourcoweSuspicious

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
Wyglad przegladarek od Comodo nie odpowiada mi kompletnie... A w IceDragonie zbyt slabo wyrozniona jest zaznaczona karta IMO.
Odpowiedz
#18
Od czasu do czasu używam tej przeglądarki... Nie mam z nią żadnych problemów.

Jednak niemożliwe okazało się użycie Comodo Secure DNStylko w tej aplikacji, tak samo, jak w Comodo Dragon.

Comodo IceDragon nie jest kompatybilna z Personas, ale to drobiazg.
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
#19

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nowa wersja IceDragonaWink
Odpowiedz
#20
Ale że co? Tak, wiem, nowa wersja, ale mogles chociaz jedno zdanie o tym napisac Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości