Jeszcze nowszy ranking
#1
Jeszcze nowszy ranking. Dla mnie jego wyniki są dziwaczne.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
a dla mnie nie bo to pakiety is nie same antywiry, a jeżeli chodzi o np avire to ma słaby pakiet is z powodu firewalla, norton ma najbardziej wyrównany poziom pod względem firewall/antywirus i dlatego wygrywa i jeszcze dodatkowo złużywa mało zasobów kompa według mnie słusznie wygrał, zastanawia mnie kasper nie wierzę że panda i macaffe są lepsze od niego.
a bitdefender to czołówka i ma ochronę sieci wi-fi jako jedyny
temu rankingowi na pewno bliżej prawdy niż wcześniejszemu
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Właśnie Kasperczak mnie zastanawia. Dlatego uważam, ze ranking jest dziwny (co najmniej). Chyba że testy tego Czecha od firewalli są nic niewarte. Szczerze mówiąc mam przeczucie, że tak jest w istocie Smile.
Odpowiedz
#4
Pierwszy Norton, trzecia Panda a szósty KIS. Gratulacje dla znawców z PCWorlda! Grin
Avast Home z Comodo jest chyba jednak skuteczniejszy od tych wspaniałych i nietanich pakietów Grin
Odpowiedz
#5
Jurek napisał(a):Avast Home z Comodo jest chyba jednak skuteczniejszy od tych wspaniałych i nietanich pakietów Grin


Avast.. a fe.
Test wygrał Norton. No tak, test PCWorlda, i wszystko jasne Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Jak tylko zobaczyłem Pande na 3 miejscu ranking przestał być dla mnie wiarygodny.
Pentium E5300(akceleracja płytowa do 21-24%), 2GB DDR2-800(akceleracja płytowa do 21-24%), Gigabyte GA-EP43_UD3Lrev.1.2, HIS HD 5750 512Mb, Avira10. System Operacyjny: Foundation Suite 5 (x64) featuring Windows 7
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości