Rewolucja! Sprawdzenie stanu konta pre-paida płatne!
#1
Niestety czasy tanich połączeń i usług telekomunikacyjnych w naszym kraju dobiegają końca. Nadchodzi era opłat za oczywiste, bezpłatne do tej pory usługi. Jako pierwsza opłaty wprowadzi PTC (w T mobile Tak Tak i Heyah) . Już w sierpniu za sprawdzenie stanu konta krótkim kodem użytkownicy zapłacą 4 grosze.
Myslicie ,że będziemy płacić także za samą możliwość wykonywania połączeń?
Odpowiedz
#2
Heyah to była moja pierwsza sieć komórkowa Tongue. Na samym początku jak wszedł Play przeszedłem do niego i tak został do dzisiaj.

T-Mobile ewidentnie sam się wykańcza: od nędznych promocji po denne reklamy.
Odpowiedz
#3
Masz coś do reklam T-Mobile?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin

Żyjemy w kraju bandyckich cen i wyzysku. Niedługo będziemy płacić za odbieranie połączeń Tongue
Odpowiedz
#4
Za granicą płaci się za "kliknięcie" zielonej słuchawki, czyli zainicjowanie połaczenia, tak swoją drogą. ( w niektórych krajach of course).
Są tez taryfy, w których np. połączenia międzynarodowe sa mega tanie, a te krajowe kilkanaście razy droższe niz normalnie. T mobile wprowadza zagraniczne złe trendy.
Odpowiedz
#5
Ale myśl, że masz telefon u ŚWIATOWEGO operatora jest bezcenna :crazy:
Odpowiedz
#6
Pięknie na wszystkim się chcą wzbogacić.

alex1155 napisał(a):Myslicie ,że będziemy płacić także za samą możliwość wykonywania połączeń?


Raczej nie. Nie ma połączenia nie ma zapłatyGrin

Eugeniusz napisał(a):T-Mobile ewidentnie sam się wykańcza: od nędznych promocji po denne reklamy.


Najlepsze są te ostatnie, np; gdzie dają hot-dogi. Straszne z nich chciwusy. Jak na taką sieć powinni dać jakiś wypasiony telefon, a nie jakiegoś nędznego hot-doga, lub płytę.
Odpowiedz
#7
Nic co dobre nie trwa wiecznieSad ciekawe co Plus wymyśli .
Odpowiedz
#8
Niech zjadą cenowo z transmisją danych, to mogą kosić za rozmowy czy SMSy - będzie się dzwoniło po SkypeCool
Odpowiedz
#9
plus wymyślił niedawno nową taryfę. Jestem załamany. W ogóle jako jedyny operator przy przeniesieniu do niego numeru na kartę żąda opłaty 12.20 zł za wydanie karty sim. Jest to skandaliczne, gdyż wszędzie indziej proces przeniesienia jak i karta sim są darmowe. No , Ale w tym kraju można wszystko wpisać w regulamin

Dodano: 03 lip 2012, 22:16

Łukasz poczytaj o freeyah:-) a neta można mieć za siedem złotych miesięcznieSmile
Odpowiedz
#10
Ja właśnie myślę nad przejsciem z Play do Heyah, wydaje mi sie najrozsiądniejszą siecią, ma super promocje i fajną ofertę na kartę
Odpowiedz
#11
a co ma heyah czego nie ma play?:-)
Odpowiedz
#12
Heyah ma fajna oferte na karte. Doladowujesz regularnie, i po roku dostajesz taniej telefon. sa nawet telefony za 1zł
Jednak abonament IMO lepszy jest w Play
Odpowiedz
#13
Ja nie preferuję żadnych kart , mam 4 abonamenty w sieci Plus 1- 55 zeta, 2- 55 , 3- 79.90 , 4 - 79.90

Na każdym do 5 osób w sieci Plus za darmo w ciągu całego abonamentu, na 1 i 2 200 minut do wszystkich sieci i stacjonarne za free , na 3 i 4 300 minut do wszystkich i stacjonarne za free , w 2 abonamentach- internet 150MB transferu danych na miesiąc za free przez cały abonament i coś tam jeszcze ale nie pamiętam już. Czy to korzyści? Jestem u nich 6 lat , płacę za 4 abonamenty dużo - o tak ale ile mogę gadać - na okrągło.
Spytacie mnie dlaczego tyle mam i na abonament - bo mam dwie córki i muszę mieć kontakt z dziećmi - tak mi wygodniej, żona - wyjazdy wPolskę - więcej gadania.
A teraz jeszcze dwie 3 letnie córki czekają na swoją kolejkę o zgrozo!! Wink

Co do telefonów - za zeta dostaję te co gdzie indziej są po 49 pln lub droższe w takich lub podobnych abonamentach.
Odpowiedz
#14
andrzej drastycznie przeplacasz:-) Ale rozumiem, że jeśli wszyscy mają tego operatora to jesteś jakby zniewolonySmile choć jak na plusa i abonamenty to dużo minut.
Ja mam i to i to . Szczerze pisząc wolę abonament, strasznie drażni mnie ta opłata wprowadzona przez t mobile. Boję się, że zrobią to też inni operatorzy i się zacznie Masakra.
Odpowiedz
#15
Tak wszyscy w rodzince mają tego operatora dlatego do wybrańców mam za free. Szczerze - przyzwyczaiłem się po prostu do nich i nie chce mi się nic kombinować a i nie narzekam , zapewne coś tam przepłacam to fakt ale wolność w gadaniu przez fona jest , nie muszę patrzeć że za chwilę na karcie będzie pusto. Wink
Odpowiedz
#16
tak:-) Ale kiedy będą ci się kończyły umowy daj znać. Pokombinuję, popytam. Liczba minut jest po prostu za mała co do kwot abonamentów:-)
Odpowiedz
#17
kamil10506 napisał(a):Ja właśnie myślę nad przejsciem z Play do Heyah, wydaje mi sie najrozsiądniejszą siecią, ma super promocje i fajną ofertę na kartę


Brawo mój drogi Wink
Odpowiedz
#18
Ja mam orange na kartę ale chyba się przerzucę na play lub heyah.. możliwe ,że abonament.
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#19
w heyah smsy w sieci są za free bez łaski:-) tylko, że Oni też będą mieć to 4 grosze za sprawdzanie stanu konta... No , Ale coś za coś. Jak coś Polecam przenoszenie numerów,są wtedy większe bonusy.
Odpowiedz
#20
Z drugiej strony ile razy sprawdzasz konto :crazy: )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości