Windows po formacie. Jakie aplikacje i dodatki polecacie ???
#1
Tak więc niebawem zrobię format ( powinienem się nazywać Mr. FormatGrin ) i szukam programów do świeżego systemu, od przeglądarki po wszystkie użyteczne.
Raczej bym chciał, aby w propozycjach były takie których używacie od dłuższego czasu, a nie rzucane tylko ot tak. I z małym opisem - dlaczego ten. Tak więc programy mogą być z wszystkich dziedzin, bo zawsze jakiś może się przydać. Myślę, że ten temat także przyda się innym osobom poszukującym sprawdzonych rozwiązań. Z góry dziękuję za wszystkie propozycjeSmile
Odpowiedz
#2
A nie lepiej użyć już istniejącego tematu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
lukasamd napisał(a):A nie lepiej użyć już istniejącego tematu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



W sumie to masz rację. Najlepiej przejrzę listy i sprawdzę je na VBox i wybiorę najlepsze. Możesz wywalić temat do kosza.
Odpowiedz
#4
Na VBox? Nie radziłbym, bo to jednak nie jest fizyczny system i aplikacje mogą działać inaczej, często gorzej.
Odpowiedz
#5
kamil10506 napisał(a):Na VBox? Nie radziłbym, bo to jednak nie jest fizyczny system i aplikacje mogą działać inaczej, często gorzej.


No to pozostaje na fizycznym ?
Odpowiedz
#6
Zrób tak - najpierw format , potem instalka Windowsa + aktualizacje i personalizacja po swojemu następnie zainstaluj program do backupu ( Keriver, Macrium , Easeus, Acronis itp) i zrób backup. Teraz przystąp sobie do swoich testów i instalacji różnorakich programów , jak coś nie tak to..łup backup i masz znów gotowy czysty system do instalki progsów. Wink
Odpowiedz
#7
Ja robię tak.
1. Format i czysty Win bez sieci
2. Zabezpieczenia - nadal bez sieci
3. Podłączenie sieci i aktualizacje systemu (najpierw Service Packi)
4. I reszta programów według uznania.
Odpowiedz
#8
Były także inne tematy o oprogramowaniu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ze swej strony polecam przejrzec także listy GIZMO:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Odpowiedz
#9
Powinieneś sam wiedzieć jakie programy Ci odpowiadają. Gdybyś się pytał który program do backupu jest najlepszy, to rozumiem. A tak to będzie bałagan bo wszyscy używają różnych programów i mają o nich różne opinie.
Odpowiedz
#10
Aplikacje po-testuję teraz na aktualnym systemie. Póki nie padnie Grin Co do kopi to zrobię tak jak polecił Andrzej.

preter_m napisał(a):Ze swej strony polecam przejrzec także listy GIZMO:


Dzięki, kiedyś miałem dostęp do tych list, ale zagubiłem stronkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości