Czy znajdzie się ktoś kto przerobi na wersje portable Bitdef
#1
?
Generalnie chodzi mi samskaner bez real protection z opcja update tak aby mieć świeżą baze.
Próbowałem znalezć w necie wersje portableBitdefendera albo AVG z opcjąupadate bazy na pendriva ale nic takiego nigdzie nie znalazłemSad
..albo bazy się nie aktualizują tak jak trzeba albo po aktualizacji występuje powrót do dawnej bazy a program monituje jakieś wewnetrzne problemy.
Jeżeli ktoś jest w stanie..umie potrafi to zrobić i wrzuci na rapidshareto wiele osob będzie wdzięcznych.
Myślę ,że dla osoby obcykanej w robieniu portabli to jest małe piwo taki programik.
pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Cóż gdybym umiał to wziął bym się za to ale nigdy nie miałem styczności z przerabianiem softu na portable,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ja odpadam ale może znajdzie się ktoś chętny

albo poszukaj dobrze w necie ................pozatym na tym forum nikt ci nie wrzuci linka do lewej wersji softu
Odpowiedz
#3
Lunatic Po co to w ogóle pisałeś?
qaresma zainteresuj się

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Ten program pozwala na tworzenie wersji portable.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#4
Dziekujeza wskazówke,próbowałem ztym programem ale wychodzą mi jakieś binarne dziwolągi.
A tak apropos znalazłem coś ciekawego co mnie satysfakcjonuje :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jest to portable wersja skanera kaspersky AVPTool Kaspersky Virus Removal Tool z małym programikiem aktualizacyjnym dzięki któremu zamiast ściągać od nowa cały program z nową bazą wystarczy go zaktualizować i jest ok (sprawdziłem to).
B fajnie chodzi na pendrivie,i co dla mnie ważne aktualizacje i cała reszta zostaje na nim również zapisana.
Jeżeli któs jest zainteresowany jak to działa i chce sprawdzićto podałem linka.
ps: programna końcu działania pyta o deinstalację..ja te sprawe załatwiłem wywalając po prostu deinstalator z folderu Smile (z manualnym usunieciemz pendriva nie ma żadnego problemu)
polecam i pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Zainteresuj się tym linkiem Smile :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
Cześć,
zobacz tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dużo programów portable. Może znajdą się też antywiry Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości