Rozwiązanie umowy Era Fun
#1
Witam. Mam telefon kupiony w 2006, w ofercie Era Fun - była to oferta podobna do Orange''owego Zetafon. Słowem, trzeba było się zobowiązać aby moje konto było cały czas aktywne (telefon jest na umowie).

Ja o tym sobie zapomniałem i nie pamietalem przez długieeee lata aż ostatnio dostałem list od T-Mobile ze zmianami w regulaminie. Tak sobie mysle - mam umowę z Era Fun, zapomniałem jej kiedyś rozwiązać.

Czy trzeba iść do salonu T-Mobile i rozwiązać umowę? Na forum telepolis jest napisane, że po zakończeniu pierwotnego terminu umowy oferta przechodzi na zwykly prepaid, jednak zastanawia mnie to gdyż list jednak przyszedł.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
A może masz już jednak tak taka? Pewnie jesteś w bazie abonentów i przysyłają Ci info o zmianach. Na wszelki wypadek proponuję mail na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Odpowiedz
#3
Mam jednak taktaka, taryfę Hot. Czy to znaczy że nie muszę rozwiązywac umowy?

Tak Was pytam, ponieważ myślę nad przeniesieniem numeru do innej sieci. Do której sieci proponujecie, biorąc pod uwagę ofertę prepaid, dużo znajomych w Orange, zależy mi na tym by ważność konta była jak najdłuższa.
Nie mam niestety pojęcia o ofertach poszczególnych sieci, mysle nad Orange, ale czy to dobry wybór, czy może gdzieś jest taniej?

Czy jest to opcja bezplatna i czy numer mój też zostanie przeniesiony i zostanie taki sam?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Opcja jest bezpłatna z wyjątkiem sieci plus, która za wydanie karty sim życzy sobie 12.30zł. Musisz mieć zarejestrowany numer i podać te same dane u nowego operatora. Jeśli chodzi o orange to trudno powiedzieć czy przejście tam wiąże się z opłatami. Sieć ta daje do przeniesionego numeru 10zł na start i były już informacje, że zaczęli pobierać tę opłatę...
Odpowiedz
#5
Czyli do Orange jak to wygląda?
a) po przeniesieniu numery z T do Orange zostaje wyzerowany stan mojego konta, zostaje dodane 10 zł
b) zostaje dodane 10 zł do obecnego stanu mojego konta?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Po przeniesieniu numeru Twoja przygoda z t mobile się kończy. Zapominasz o nim. Dostajesz kartę sim od orange i masz na niej swój stary numer. Działasz już w nowym systemie i nic z t mobile nie przechodzi. Wydzwoń wszystko z tak takaSmile
Odpowiedz
#7
Plati napisał(a):Nie mam niestety pojęcia o ofertach poszczególnych sieci, mysle nad Orange, ale czy to dobry wybór, czy może gdzieś jest taniej?

Co robisz najczęściej? SMSujesz, dzwonisz czy chodzisz po necie?
Ja od siebie polecam Play na Kartę w taryfie Lubie to:
doładowuję co 100 dni (ponad 3 miesiące) za 50 zł (czyli niecałe 17zł na miesiąc) i dostaję 1GB neta za darmo. Do tego kupuję pakiety SMS bez limitu (-30zł za 3 miesiące) i zostaje mi 20zł na rozmowy przez te 3 miesiące.

50zł na 3 miesiące
17zł na miesiąc
1GB Internetu
SMSy bez limitu
20zł na rozmowy i MMSy
Wink
Odpowiedz
#8
Alex1555 - dzięki Smile Teraz tylko zastanowić się czy i gdzie przenieść.
Flash999 - czy w ofercie o której piszesz występuje długa ważność konta, tak jak w Play Fresh (roczna)?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
t mobile coś się dzieje. Ich promocje nie są konkurencyjne. W jednej z taryf mają stawkę 59groszy za minutę. Do tego do play 80gr, a stawki hurtowe tak spadłySad
Odpowiedz
#10
Czy w Orange jest roczna ważność konta na polaczenia wychodzące?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Tak, ale tylko po wysłaniu smsa.
Odpowiedz
#12
A gdzie są najtańsze rozmowy i smsy do wszystkich sieci? Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Na kartę w play którejś z ofert jest pakiet, w którym minuta do wszystkich to 20groszy. Sms są za 10zł miesięcznie bez żadnych ograniczeń. Reszta to 29gr, 30gr lub 59gr minuta. Sms w heyah są za 3, 90zł 1000sztuk. No, ale do heyah numeru z t przenieść bezpośrednio nie można.
Odpowiedz
#14
A bez wykupowania pakietów, gdzie najtaniej?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Jakbyś sam sprawdzić sobie nie mógł poszczególnych ofert...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#16
O, ciekawe podejście Eru. W takim razie w ogóle po co forum? Po co pytać i prosić o radę?...
Odpowiedz
#17
kamil10506 napisał(a):O, ciekawe podejscie Eru. W takim razie w ogole po co forum? Po co pytac i prosic o rade?...


1. To forum nie jest o telefonii komórkowej

2. Nie ma tu jakichś trudnych zagadnień z którymi by sobie nie poradził - uświadamia sobie czego chce/co może mu się przydać - siada na 2 lub 3 godziny porównując dane oferty i wybiera najkorzystniejszą dla siebie, no ale po co lepiej przez np 100 stron pytać...

3. Nie za dużo sobie ostatnio pozwalasz?
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#18
1. To pogawędki Wink ...
...2. Więc zapytać się można a także zasięgnąć porady.

3. Słucham? Wyrażenie własnego zdania to już zbyt dużo? Co powiedziałem nie tak?
Odpowiedz
#19
Dobra nie kłóccie się. Na forum komorkowym też patrzyłem i też piszą o pakietach a ja mam na myśli oferty podstawowe.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#20
kamil10506 napisał(a):1. To pogawędki


no logical excuse

kamil10506 napisał(a):2. Więc zapytac sie mozna i zasiegnac porady.


On nie prosi o radę a o gotowe rozwiązanie - zresztą nie pierwszy raz

kamil10506 napisał(a):3. Slucham? Wyrazenie wlasnego zdania to juz zbyt duzo?


Pisz polskie litery... (i nie tłumaczenie że piszesz z fona mnie nie obchodzi - masz polskie litery w fonie)
Nie ale patrząc na niektóre twoje wypowiedzi zauważyłem że wraz z duchem wakacji naszła cię za duża "wolność" .
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości