Lumia 800 update - fail
#1
Znajomy podrzucił nowy tel, już godzinę siedzę i na razie udało mi się jedynie zainstalować oprogramowanie Zune a i z tym był problem. Dalej ani rusz, tzn komunikat:
Cytat: can''t install, try again later.

i tak w kółeczko krew mnie zalewa - musi być ten cały Zune, PC suite nie pójdzie? a może mieliście podobny problemus?
Win 7 x64 oczywiście.
Odpowiedz
#2
Instalujesz ściągnięte z tej strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czy z płyty?
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#3
Brak płyty...mam ten plik 100MB ZuneSetupPkg oraz ZunePackage 270MB - tylko ten zainstalował się, ten pierwszy wywalał błąd, potem ściąga jakieś updates i wisi na 100%. Tyle nadziałałem.
Odpowiedz
#4
Tylko Zune. Wiem, że dawno temu, jak jeszcze nie było polskiej wersji językowej Zune też miałem problem z jego instalacją, ale później problem samoistnie znikł.
Możliwe, że masz coś nakopane w systemie, spróbuj zainstalować Zune na innym komputerze.
Odpowiedz
#5
^do tego samego wniosku i wykonam dziś po południu, zdam relacje wieczorem a może ktoś jeszcze coś podpowie.

Dodano: 10 sie 2012, 19:59

Przedziwny to był 3cyklowy i dosyć długi proces, ale jesy zaktualizowany.
Teraz jak ustawić ukrytą zabezpieczoną sieć - dzika konfiguracja,, ułamki sekund żeby złapać nazwę - tam niby powinno się pojawić EDIT i wtedy WPA itd, ale na razie leżę i kwiczę.
Odpowiedz
#6
Aby dodać zabezpieczoną sieć wejdź w wifi i na dole powinieneś mieć ikonkę plusa w kółeczku - tam możesz ją dodać.
Jeżeli tego nie ma, to nie masz najnowszej wersji softu.
Odpowiedz
#7
To co ja zaktualizowałem? Soft 3 update''y znalazł i z sukcesem dodał - coś jeszcze zostało mi do zrobienia?
Odpowiedz
#8
A jaką ma teraz wersję?
Odpowiedz
#9
1750 0805 8773 12223 znalazlem w About.
Odpowiedz
#10
Sumując - system jest w najnowszej odsłonie, również FW - nigdzie nie znalazłem odp a podjąłem kilka prób, nikt kompletnie nie używa Lumii na zabezpieczonych sieciach?


edit//
Ewidentnie nie, za sprawą WP7 który poprostu nie umożliwia takiego połączenia. To by było na tyle.
Odpowiedz
#11
No jak nie umożliwia, jak ja w LG E900 łaczyłem się z domową, ukrytą siecią wifi?
Jest taka opcja, ale nie trafia równomiernie we wszystkich wersjach FW i we wszystkich rejonach. W wypadku mojego LG miałem soft OpenMarket i nie było dłuuuugo, tymczasem wystarczyło wrzucić soft z niemieckiego Vodafone o takim samym numerku i była ta opcja. Musiałbyś się na jakimś forum dotyczącym WP zapytać, jakie FW ma tą opcję wrzuconą.
Odpowiedz
#12
Na forum Nokii dostałem info - sorry, nie da się.

Unfortunately that manual IP is not supported by the current version Windows Phone. It is rumored to be included in the next major version of the OS though.

Dla znoajomego nie jest to żaden problem, on raczej używa ''otwartych'', ja chcę/muszę używać zabepieczonych.
Odpowiedz
#13
Hm.. ale ja już się tutaj pogubiłem.
Piszesz o otwartych / zamkniętych... WEP / WPA / WPA2 wspiera na 100% każdy telefon z WP.
Potem coś o ukrytych / zamkniętych - tutaj jest tak jak napiałem, niektóre mają już, inne nie, w niektórych trzeba kombinować.
No i teraz "manual IP", czyli statyczne IP... - ta opcja też się niedawno pojawiła, chyba właśnie 8773, ja w LG nie miałem, ale wystarczyło programikiem w rejestrze coś przestawić (to wina LG, że "ukrywał").

Sorry, ale ja już nie wiem o co Ci w końcu chodziSad
Odpowiedz
#14
To jeszcze raz Smile

Od paru dni próbuję ustalić czy i w jaki sposób możliwe jest dodanie sieci ukrytej, gdzie konieczne jest wpisanie manualne adresu I.P, wybranie typu zabezpieczenia, tj WPA2personal - nikt nie zna odpowiedzi, a ostatnia jaką otrzymałem brzmi - niewykonalne.
Mimo licznych prób i podejść by edytować dopiero co dodany SSID nie udaje się, opcji edytuj nie ma, sieć znika, trwa wyszukiwanie i tak za każdym razem.
Odpowiedz
#15
Sorki, doczytałem - ta opcja jest, ale domyślnie wyłączona.
Efekt - pomagają dopiero zmiany w rejestrze, lub używanie aplikacji które te zmiany robią np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


(to są opcje wbudowane w system, ale nie wiedzieć czemu domyślnie ukryte)
Odpowiedz
#16
Czad, jeszcze muszę znalezc jak to się w ogóle instalieren Wink
Odpowiedz
#17
G''woli jasności - nie da się sparować przy użyciu BT Lumii i innego telefonu, racja?
Odpowiedz
#18
Właśnie nie da się ani 610 ani 710 wysłać nic do np. E7. Totalna porażka Nokii. Aż ręce opadają.
Odpowiedz
#19
Windows Phone 7 nie wspiera transferu plików po BT.
BT jest w nim tylko do np. słuchawek, zestawów głośnomówiących itd.
Odpowiedz
#20
Dobrze, że wspiera dzwonienie i SMS-y :-).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości