Ankieta: Która gra lepsza? Pro Evolution Soccer, amoże Fifa?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Pro Evolution Soccer
47.06%
8 47.06%
Fifa
52.94%
9 52.94%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Która gra lepsza? Pro Evolution Soccer, a może Fifa?
#1
Wiele ludzi chwali obie te gry za niepowtarzalny klimat, urok oraz za emocje. A jak jest waszym zdaniem? Która gra lepsza?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#2
Kiedyś na PC to tylko PES, ale od wersji FIFA11 to się zmieniło Wink
Odpowiedz
#3
Oczywiście NES World Cup!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#4
Temat niemal rzeka, podobnie mógłby brzmieć; co lepsze CoD czy BF. Wedle mnie FIFA, choć jak ktoś zauważył długo prym wiódł PES [lovely PES 6 Smile] .
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#5
buri napisał(a):Oczywiście NES World Cup!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ukochana gra z dzieciństwa, niech się FIFA schowa Smile

Z dwóch wymienionych PES jest zdecydowanie lepszy!
...
Odpowiedz
#6
PES Wink
Odpowiedz
#7
To jest nas więcej, bo ja też wolę PES''a. Przyczyn jest kilka: 1) Mniej monotonna rozgrywka. W Fifę po pól roku gra się jak automat. 2) Soczystsze podania i strzały na bramkę niż te w Ffie 3) Nie ma Origina = nie ma problemów z uruchamianiem gry.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#8
Galactico napisał(a):W Fifę po pól roku gra się jak automat.

Po pół roku?? Grin
Odpowiedz
#9
Ja jako fan PESa z bólem przyznaję, iż obecnie FIFA jest lepsza. Zdecydowanie wyższa grywalność, fajnie odwzorowana fizyka w starciach między zawodnikami, duży wachlarz zagrań, zwodów, strzałów jak i bardzo realistycznie wyglądające animacje. Jeśli chodzi o wersje gier 2011 i 2012 to PES moim zdaniem wygląda bardzo słabo (zwłaszcza 2011). Niemniej oddaję swój głos na PESa ze względu na minione wersje jak i demo 2013 w które gra mi się wyśmienicie i liczę zaciętą rywalizację z FIFĄ w tym roku.
Odpowiedz
#10
PES. Mam sentyment do tej gry. Jeszcze ostatnio w 6 grałem na PS2 Smile. Na prawdę fajna zabawa.
A... pierwsze wersje FIFA były fajne Smile.
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
#11

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ogólnie wolę fife
Odpowiedz
#12
Dałem jeszcze jedną szansę Fifie. Po 5 h godzinach ściągania z origina wreszcie zaskoczyła. Czekam na 13, bo zapowiada się nieźle.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości