net framework pomoc
#1
mam na kompie wersje 1,1 teraz instalując wer 3,5 pisze że zawiera ona wer 3,0 a wiem że 3,0 zawierała 2,0na innych forach pisali że instalować wszystko po kolei LoL? , jak z tym wkoncu jest Craze
Odpowiedz
#2
p!otr@$ napisał(a):mam na kompie wersje 1,1 teraz instalując wer 3,5 pisze że zawiera ona wer 3,0 a wiem że 3,0 zawierała 2,0na innych forach pisali że instalować wszystko po kolei LoL? , jak z tym wkoncu jest Craze


Z tego co się orientuje wersja 3.5 w pełnym pliku zawiera wszystkie poprzednie elementy a formie instalatora pobiera wszystko. Tak więc wystarczy zainstalować wersję 3.5 a nie wszystkie po kolei.
Odpowiedz
#3
A w akualizacja automatycznych wczoraj mi się SP1 dla Frameworka 3.5 pobrało Smile
ja uwazam, że lepiej instalować po kolei. Z Service Packami do XP''ka były z tego powodu problemy, bo niektorzy instalowali na goły system od razu SP 3.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Plati napisał(a):A w akualizacja automatycznych wczoraj mi się SP1 dla Frameworka 3.5 pobrało Smile
ja uwazam, że lepiej instalować po kolei. Z Service Packami do XP''ka były z tego powodu problemy, bo niektorzy instalowali na goły system od razu SP 3.


Instalowałem Net Framework 3.5 na 1 bez żadnych problemów. Również w przypadku SP 3 na goły XP wszystko było OK. Ale najlepiej oczywiście zrobić płytkę nLite WinXP SP 3. Smile
Odpowiedz
#5
framework 1,1+ sp 1,1pl trzeba instalowac niezaleznie potem zainstalowałem 3,5 i widze ze wszystkie poinstalowało 2, 3, i 3,5a płyte mam sp3 fix z kwietnia ubiegłego roku, w tym wmp11 ie7
Odpowiedz
#6
Ja zawszę instaluję 1.1 i 2.0, razem z wersjami Software Developer Kit do programowania. A 3 nie instaluję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości