Dziwne uruchamianie systemu, problem z autostartem ...
#1
Witam mam dziwny problem, ogólnie ładuje się wszystko co potrzeba, wiem jest tego dużo co widać po logu, ale wszystko mi potrzebne (Tak mi się wydaje) Smile Problem nie jest w ilości bo na to przystałem, ale z czymś innym. Po starcie systemu ładuje się parę programów, później długa przerwa, dysk coś tam mieli i dopiero reszta. Z każdym uruchomieniem jest to samo, nie wiem czemu. Uruchamia się połowa >> przerwa (4 minuty) >> reszta ... Przesyłam log, może polecicie jakiś program do dokładnej analizy czasowej autostartu, może wtedy będzie wiadomo gdzie leży problem. Ewentualnie doradźcie coś po analizie tych logów. pozdrawiam.

OTL:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Extras:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

HiJackThis:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Moja Obstawa: Norton 360 20.2.0.19 + SpyShelter Premium + MBAM PRO
Browsunia: Mozilla Firefox + AdBlock PLUS + KeyScrambler PREMIUM
Przetrzymywacz passów: Norton 360 20.2.0.19
Cofajka: Hiren's Boot CD
Odpowiedz
#2
Sprawdzałeś może, czy pozostałe programy nie mają ustawionego opóźnionego uruchamiania
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Nie sądzę by miały, tylko 3 opóźniałem. Nie dam głowy czy jakiś soft typu "Naprawiacz i polepszacz systemu" nie opóźnił, gdzie to ewentualnie sprawdzić? w services?
Moja Obstawa: Norton 360 20.2.0.19 + SpyShelter Premium + MBAM PRO
Browsunia: Mozilla Firefox + AdBlock PLUS + KeyScrambler PREMIUM
Przetrzymywacz passów: Norton 360 20.2.0.19
Cofajka: Hiren's Boot CD
Odpowiedz
#4
Wywal niepotrzebne programy np te zcrakowane
Odpowiedz
#5
Raczej mi są wszystkie potrzebne, nie one stanowią problemu. Mi się autostart wczytuje szybko, tylko ta dziwna przerwa...4 minuty opóźnienia

Dodano: 02 wrz 2012, 18:22

OK, właśnie przed sekundą naprawiłem wszystkoSmile Skubany DT PRO był problemem, ukryte procesy Daemon Toolsa, które przeoczyłem uruchamiały się włączając na starcie wirtualne napędySmile dzięki za zainteresowanieSmile
Teraz cały system uruchamia się w: 1.27 minbez głupich przerw.
Moja Obstawa: Norton 360 20.2.0.19 + SpyShelter Premium + MBAM PRO
Browsunia: Mozilla Firefox + AdBlock PLUS + KeyScrambler PREMIUM
Przetrzymywacz passów: Norton 360 20.2.0.19
Cofajka: Hiren's Boot CD
Odpowiedz
#6
Zamiast Daemon Toolsa polecam Virtual Clonedrive. Funkcje te same, ale bez SPTD Smile
Odpowiedz
#7
A ja od siebie polecam Magic Disc.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Eugeniusz napisał(a):Zamiast Daemon Toolsa polecam Virtual Clonedrive. Funkcje te same, ale bez SPTD Smile

Daemon Tools też nie potrzebuje SPTD, jest to opcjonalne.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości