Szkoła - czyli szkolne pogaduszki ;)
#1
Widzę, że większość osób korzystających z forum kształci się. Tak więc postanowiłem założyć właśnie temat, ze szkołą związany. W tym temacie można pisać o wszystkim co związane jest właśnie z nią. Zapraszam.
Odpowiedz
#2
Mój kolejny bulwers: w tym roku w moim mieście do użytku został oddany basen. WF na basenie będą realizowały tylko klasy pierwsze jak i młodsze roczniki które przyjdą. My, tradycyjnie, rąbanie w piłę 3 razy w tygodniu:crazy:

PS Pogaduszki o szkole skończą się za jakiś tydzień Cool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Jeden technik, dwóch licealistów, kilku studentów, reszta gimbaza Cool
Z tego co pamiętam Tongue
Odpowiedz
#4
I kto jest tym 1 technikiem? Bo ja wiem o 2 np i obydwoje też studiują Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
chyba zapomniales o mnie Sad
ja tez od wczoraj jestem technikiem budownictwa Smile
ESET Smart Security
Odpowiedz
#6
No więc teraz wiem o 3 :3
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#7
He, miałem na myśli osoby aktualnie uczące się w gimnazjach, liceach/technikach i na uczelniach wyższych.
Odpowiedz
#8
No i jeszcze jestem ja - pseudohumanista Grin
...
Odpowiedz
#9
Jam jest gimbus z krwi i kości.
Odpowiedz
#10
KaMiL napisał(a):Jam jest gimbus z krwi i kości.

W dzisiejszych czasach chwały Ci to nie doda, jeno może zaszkodzić w niektórych środowiskach Tongue
...
Odpowiedz
#11
3 klasa Technikum Informatycznego (razem z kolon22), czyli jest nas więcej niż się wydaje Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#12
preter napisał(a):
KaMiL napisał(a):Jam jest gimbus z krwi i kości.

W dzisiejszych czasach chwały Ci to nie doda, jeno może zaszkodzić w niektórych środowiskach Tongue

Wiem o tym doskonale i nie przejmuję się tym Smile
Odpowiedz
#13
donq napisał(a):3 klasa Technikum Informatycznego (razem z kolon22), czyli jest nas więcej niż się wydaje Smile

Ło jezu, a ja jestem w 4. klasie na tym samym profilu <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#14
I jak? Zacząłeś się uczyć do matury?


// góra z górą się nie zejdzie a człowiek z człowiekiem owszem - z kolon22 się przypadkiem ''odnaleźliśmy'' Smile)
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#15
donq napisał(a):I jak?

Normalnie Tongue
donq napisał(a):Zacząłeś się uczyć do matury?

Niee, zacznę patrzeć w matmę od przyszłego tygodnia, kiedy nauczyciel matematyki przygotuje sprawdziany przygotowujące do matury.
Odpowiedz
#16
Matura do bzdura.
Odpowiedz
#17
Chłopaki i jak tam w techinkum inf. ? Szczerze to wybieram / wybierałem się tam
Odpowiedz
#18
Bez komentarza u mnie - niby technikum 1. w Mazowszu i pierwsza 10 w Polsce, ale to zwyczajna propaganda (i ja spróbuję powalczyć o prawdę) :/

Technikum ma kilka plusów:
- bo to technikum (licealiści powinni schodzić z drogi technikom i mieć opaski oznaczające że są licealistami Cool)
- masz zawód, niby to nie wiele bo tylko technik, ale lżej na studiach technicznych
- u mnie można niby zgarnąć jakieś certyfikaty - dobra sprawa, ja niestety nie miałem pieniędzy
Ale są i wady:
- to cię tylko nakieruje na to co chcesz w życiu robić
- "zaopatrz" się w dziewczynę, chyba że wolisz...Suspicious
Odpowiedz
#19
Eugeniusz napisał(a):- "zaopatrz" się w dziewczynę, chyba że wolisz...Suspicious


Że co?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#20
Waves97 napisał(a):Chłopaki i jak tam w techinkum inf. ? Szczerze to wybieram / wybierałem się tam


Hmmm... nie wiem jak jest w innych szkołach o tego typu profilu, ale wydaje mi się że te szkoły mają swój klimat.
Co do poziomu trudności - przedmiot o nazwie UTK to naprawdę trudny orzech do zgryzienia (zależy pewnie od nauczyciela), flagowy przykład - cykl rozkazowy procesora Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości