AVG 2013 -Problem
#1
Witam.
Mama mały problem ,a mianowicie przestawiłem sobie w avg 2013 firewalla na tryb interaktywny i z tego co wyczytałem miał mnie on pytać przy próbie połączenia jakiegoś programu z internetem a niestety nie pyta wcale.A drugi problem to lista programów nawiązujacych połączenie z internetem czemu nie mam tam wyświetlonych wszystkich programów które to robią a chciał bym ręcznie edytować reguły jeśli to by było konieczne.Z góry dziękuję za pomoc.


Ps.
Panowie waszym zdanie Ktory pakiet lepszy do zastosowań domowych AVG 2013 czy TrustPort Total Protection 2013 ???

Dodano: 09 wrz 2012, 17:04

Kurcze nadal nic nie wymyśliłem chyba ten avg jest jakiś zbugowany.Panowie nikt nie ma pomysłu co z tym zrobić???.
Odpowiedz
#2
To raczej zły dział na ten temat. Spróbuj reinstalacji pakietu.
Odpowiedz
#3
Cześć,

Firewall w trybie aktywnym nie zapyta jeśli program już jest na liście Aplikacji, lub jest to program będący w TrustedDB - bazie znanych i pewnych aplikacji.

Zmiana reguł - na dole klik w Tryb eksperta, a potem w kolumnie Akcja klik w ustawienie i możesz z listy wybrać nowy stan reguły, tryb zaawansowany pozwala dokładnie modyfikować jakie porty i kierunki ruchu, w jakich protokołach są dla danej aplikacji dostępne.
Obrazek poglądowy tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Jeśli sytuacja się powtarza spróbuj użyć narzędzia AVG Remover.
Odpowiedz
#5
Dzięki za pomoc . Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości