[split] problem z google - czyżby wirus?
#1
Też tak mam,mam wersje Premium.Co robić?
Odpowiedz
#2
Zaktualizuj definicje wirusów w Avirze poprzez kliknięcie na Start Update.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Tak zrobiłem,nie pomogło ... Sad
Odpowiedz
#4
wyślij link gdzie wywala ten wirus, ba ja mam avire premium i nie ma problemów
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
polak900 napisał(a):wyślij link gdzie wywala ten wirus, ba ja mam avire premium i nie ma problemów


Przeglądam normalne strony wp.pl albo gazeta.pl
Odpowiedz
#6
ja też przeglądam i u mnie ten problem nie występuje, nie wiem co ci nie tak działa
jaką wersje silnika masz?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Jaki stopień heurystyki masz ustawione w WebGuardzie?
Odpowiedz
#8
Nie wiem jaka wersje silnika mam,nie wiem jak sprawdzić.
Jaki stopień heurystyki też.
Jedno jest pewne.Mam dość Aviry i tych ostrzeżeń ....
Odpowiedz
#9
Ustawienia konfiguracji masz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#10
W sobotę miedzu godz 15.35a 16.00 google uważalo wszystkie strony za niebezpieczne i przez chwile nie dalo sie nigdzie wejsc.Wiec moze znowu maja jakis problem z serwerami.
Odpowiedz
#11
Avire mam juz prawie dwa lata,dopiero teraz mam jakieś kłopoty.W ustawieniach nic nie zmieniałem.
Odpowiedz
#12
Ja zniej długo korzystałem i też mi coś nawalała ,więc mam nortona .
Odpowiedz
#13
są kolejne poprawki z avira lab pobierzcie aktualizacje pozdro
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
Ja od poniedziałku nie miałem jeszcze żadnego fałszywego alarmu. Wersje silnika sprawdza się w głównym oknie Aviry (czyli poprzez podwojny klik na parasolkę w trayu), przyciskasz na plus obok Las update i stamtąd odczyujesz wersję search engine i datę.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Plati napisał(a):Ja od poniedziałku nie miałem jeszcze żadnego fałszywego alarmu. Wersje silnika sprawdza się w głównym oknie Aviry (czyli poprzez podwojny klik na parasolkę w trayu), przyciskasz na plus obok Las update i stamtąd odczyujesz wersję search engine i datę.


Ano tak,to mam wersje V8.02.00.71 a data to 2009-02-02
Odpowiedz
#16
To masz ''stary'' silnik i ''starą'' bazę, bo wczoraj czyli 4 lutego wyszła kolejna, bobierz aktualizację i problemy powinny zniknąć, jeżeli nie możesz automatycznie bo z tej strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

możesz pobrać i odpalić ręcznie.
Odpowiedz
#17
eMPe76 napisał(a):
Plati napisał(a):Ja od poniedziałku nie miałem jeszcze żadnego fałszywego alarmu. Wersje silnika sprawdza się w głównym oknie Aviry (czyli poprzez podwojny klik na parasolkę w trayu), przyciskasz na plus obok Las update i stamtąd odczyujesz wersję search engine i datę.


Ano tak,to mam wersje V8.02.00.71 a data to 2009-02-02


kliknij Start update i się zaktualizuje.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
Dzięki.Chyba pomogło. Smile
Odpowiedz
#19
No i widzisz, nie trzeba od razu się zniechęcać do Aviry Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości