Produkty BullGuard 2013 wydane!
#1
Dziś zostały wydane programy BullGuard Internet Security 2013 oraz BullGuard Antivirus 2013!

BullGuard Internet Security 2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


BullGuard Antivirus 2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kilka screenów z nowej wersji BullGuard Internet Security 2013:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#2
nice template ;D
congratulations : )
Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Odpowiedz
#3
Jako, że od premiery najnowszej wersji minęło trochę czasu, pora więc trochę podsumować okres użytkowania tego programu.

Kiedy instalowałem Bullguarda był środek wakacji. Napisałem wówczas, że trochę się mu przyjrzę. Tak też się stało. Wersja 2012 nie spowalniała w znaczący sposób mojego laptopa. Program w miarę szybko uruchamiał się wraz z systemem. Był praktycznie nieodczuwalny. Bardzo podobała mi się ochrona stron www. Aplikacja ładnie wyłapywała zagrożenia po przypadkowym wejściu na strony internetowe. Jedyny mankament, to czas skanowania. Szybki skan trwał u mnie coś około 3 minut. Pełnego skanowania komputera nigdy nie wykonałem tym programem, bo trwałby 4-5 godzin.

Nadeszła premiera wersji 2013. Nie spodziewałem się żadnych większych fajerwerków. Program został odchudzony. Jest różnica między poprzednią wersją. Pełen skan systemu też trwa długo. Nowością jest PC Tune UP . Nie korzystałem z tej funkcji, więc tu się nie wypowiem. Pomoc techniczna super funkcjonuję. Live chat sprawnie działa. Problemy są szybko rozwiązywane, a informacje rzetelnie udzielane. Program mi się trochę znudził i powoli kończy mi się na niego licencja. Ogólnie polecam ten pakiet. Ale czy warto go kupić? Nie wiem.

Teraz Panda 2013.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#4
Na starszym komputerze mocno odczuwalny. Wszystkie działania wykonuje w tle, nie informując o nich. Bardzo skuteczny.
Odpowiedz
#5
Jako, że avira spowalnia mi łączę postanowiłem przetestować bis 2013.
Zainstalowałem, podałem znaleziony na hdd klucz i niestety klucz aktywowany ale program go nie przyjął. Widać polityka licencyjna obejmuje rok aktualizacji, ale bez upgradu do nowszych odsłon programu. Trochę zaskoczenie, ale co tam klucz był promocyjny od Gizmo, szkoda tylko że nie potestuję programu i muszę znaleźć inne rozwiązanie .... AV ładnie działał.
pudło pod stołem: Avira IS i SpyShelter i MBAM
pudełko przenośne: AppGuard i MBAM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości