Peerguardian - prośba
#1
Mam prośbę, gdzie mogę znaleźć stabilną wersję Peerguardiana? Najlepiej oczywiście najnowszą wersję Wink Na oficjalnej stronie jest napisane:

Kod:
This is not the final version of RC1. This is an initial testing release only. Things are broken. Please do not release any new build to download or news sites!


Czyli jest to wersja beta...
Odpowiedz
#2
Najnowszą wersję znajdziesz zawsze na stronie producenta, a wersji finałowej PG ni ma Smile
Odpowiedz
#3
Tej wersji używasz?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Zacznijmy od tego , że stabilnej wersji nie znajdziesz bo jej nie ma Tongue .

Wejdź:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Używam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#6
A tak z czystej ciekawości Wy naprawdę wierzycie, że dzięki temu Was nie namierzą jeżeli będą chcieli?
Odpowiedz
#7
Gnome napisał(a):A tak z czystej ciekawości Wy naprawdę wierzycie, że dzięki temu Was nie namierzą jeżeli będą chcieli?


Na pewno ograniczy to namierzenie przez zagraniczne firmy ale dla polskiej policji nie stanowi to żadnego utrudnienia.
Najlepszy sposób, to legal, lub ograniczenie kradzieży do minimum Smile
Odpowiedz
#8
Jurek napisał(a):
Gnome napisał(a):A tak z czystej ciekawości Wy naprawdę wierzycie, że dzięki temu Was nie namierzą jeżeli będą chcieli?


Na pewno ograniczy to namierzenie przez zagraniczne firmy ale dla polskiej policji nie stanowi to żadnego utrudnienia.
Najlepszy sposób, to legal, lub ograniczenie kradzieży do minimum Smile

Są też listy zawierające policje polską , firmy jak i uniwersytety .
Odpowiedz
#9
ja PeerGuardiana nie uzywam, kiedys czytalem, ze dzieki niemu wrecz przeciwnie Policja i inne dzialalnosci antypirackie mogly z latwoscia namierzyc uzytkownikow, poniewaz w bazy programu wdarl sie błąd.
Odpowiedz
#10
ELWIS1 napisał(a):ja PeerGuardiana nie uzywam, kiedys czytalem, ze dzieki niemu wrecz przeciwnie Policja i inne dzialalnosci antypirackie mogly z latwoscia namierzyc uzytkownikow, poniewaz w bazy programu wdarl sie błąd.

Jest to nieprawda .
Odpowiedz
#11
Dla mnie ten program nie zdaje egzaminu, ponieważ policja nie jest aż tak głupia, aby nie zmieniać adresu IP i dlatego nie jest możliwością, aby zdobyć wszystkie adresy, z pod których nas inwigilują Wink:rolleyes: Jeżeli już za kogoś mieliby się zabrać to za tych ludzi co udostępniają terabajty nielegalnych plikówGrin
DefenseWall + Online Armor + Avira Personal Free
Odpowiedz
#12
Adam82 napisał(a):Dla mnie ten program nie zdaje egzaminu, ponieważ policja nie jest aż tak głupia, aby nie zmieniać adresu IP i dlatego nie jest możliwością, aby zdobyć wszystkie adresy, z pod których nas inwigilują Wink:rolleyes: Jeżeli już za kogoś mieliby się zabrać to za tych ludzi co udostępniają terabajty nielegalnych plikówGrin

Jeśli posiadasz naprawdę wiele list to jest duże prawdopodobieństwo , że jesteś w miarę skutecznie chroniony ( zasłonięty ) . Używam 21 list.

Możesz poczytać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
program czasami się przydaje nawet żeby zaoszczędzić transfer pamiętam kiedyś upałem plik który miał kilka mega po kilku godzinach patrze a tu 2 osoby ściągnęły odemnie już kilkadziesiąt mega i miały nadal tylko kilka procent pliku włączyłem pg i ich rozłączyło
Odpowiedz
#14
Ja nie używam Peerguardiana. Gdy kiedyś używałem, strony się blokowały (np. onet) i pokazywały sam kod HTML, albo sam tekst bez grafiki Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Wystarczy dodać stronę do Allow Permanentlyi nic nie będzie już blokowane .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości