Avira Internet Security 2013
#1
Ukazała się stabilna wersja 2013 produktu niemieckiej Aviry

Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Odpowiedz
#2
Niestety nadal dowalają toolbar Ask-a , tylko pod swoją nazwą , ale to nadal Ask.
Odpowiedz
#3
I reklamy przy aktualizacji też znając avire?
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#4
Jeśli zainstalujesz toolbar to reklam już nie będzie.
No i nareszcie jest możliwość automatycznej aktualizacji co min. 6 godzin.
Odpowiedz
#5
facecik napisał(a):No i nareszcie jest możliwość automatycznej aktualizacji co min. 6 godzin.

Fajnie że wreszcie skrócili czas oczekiwania na nowe aktualizacje
W tym wszystkim nie pasuje mi tylko ask
Odpowiedz
#6
Na Aska jest sposób Wink
Odpowiedz
#7
A mnie nie chce działać AIS.
Po instalacji wyskoczył jakiś błąd Visual C++ i klapa. Firewall nie działa. Program nie startuje z systemem Windows, funkcjonuje tylko toolbarCool
Odpowiedz
#8
Czyli najwazniejsze dziala Grin
Sprawdz, czy nie masz moze jakichs aktualizacji dla Windows.
Odpowiedz
#9
facecik napisał(a):Na Aska jest sposób Wink

Wiem
Ale już samo to że tam jest przyprawia mnie o mdłości Grin
Poza tym ja już od lat nie używam Aviry
Co widać po moim podpisie Wink
Odpowiedz
#10
Wlasnie pobieram Avire Premium i czy w tej wersji takze wciskany jest pasek?

Dodano: 29 wrz 2012, 14:55

OK, zainstalowałem, na szczęście paska nie ma.
Interfejs taki sam jak w v2012, a więc... kompletnie nieintuicyjny i miejscami brzydki, np. przyciski "Close", "Report" itp. z epoki Windowsa XP, do tego to menu u góry....
Dosyć długi pełny skan.
Odpowiedz
#11
KaMiL napisał(a):Wlasnie pobieram Avire Premium i czy w tej wersji takze wciskany jest pasek?

Można zainstalować ale niekoniecznie.
Odpowiedz
#12
Czy ktoś testuje bety tego programu?
Jest już Patch 5 , który rozwiązuje częściowo problemy z Windows 8 i wiele innych.
Odpowiedz
#13
Pragnę poinformować, że AVIRA jest dostępna teraz również w języku arabskim !

Cytat:We are currently preparing Arabic as a new language for our products. You, as our registered betatesters, will get hands on this new language version as one of the first.


Rozumiem, że polskiego się nigdy nie doczekamy? Sad
Odpowiedz
#14
Tam gdzie szansa wysokiej sprzedaży, tam będzie dedykowana wersja językowa . Bullguard też polskiego nie wprowadził.
Odpowiedz
#15
Mała strata. Są lepsze programy po polsku Wink
Odpowiedz
#16
Np:Avast,Avg,jeśli chodzi o darmowe z uwzględnieniem języka Polskiego.
Odpowiedz
#17
McAlex napisał(a):Tam gdzie szansa wysokiej sprzedaży, tam będzie dedykowana wersja językowa . Bullguard też polskiego nie wprowadził.

ktośtam napisał(a):Mała strata. Są lepsze programy po polsku Wink


Też uważam, że AVIRA to mała strata, natomiast BullGuard zły nie jest. Wink
Odpowiedz
#18
PascalHP napisał(a):Też uważam, że AVIRA to mała strata, natomiast BullGuard zły nie jest. Wink


Nie widzę niczego co by odrózniało go szczególnie od F secure, G Daty czy raczej TrustportaGrin
Odpowiedz
#19
Pobrałem najnowszą betę Parasolki. Na wstępie zaznaczam, że nic się na pierwszy rzut oka nie zmieniło, jednak komputer nieco szybciej uruchamia mi się , w porównaniu z poprzednim programem. Uruchomiłem fałszywego antivirusa. Firewall zablokował dostęp do sieci, ale szkodnik i tak się wykluł i działa sobie w systemie razem z Avira. Żadna inna aplikacja nie może zostać włączona, brakuje Parasolce menedżera procesów, dodatkowo nie potrafiła usunąć źródła wirusa poprzez dodanieręczne do kwarantanny. Wszystkie moduły ustawione na max. Kto wie, może jutro się zaktualizuje. Mam nadzieję.
Odpowiedz
#20
No to lipa jak wpuściłaNone2
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości