[split] !! NOWY WIRUS !!
#1
Pablosss napisał(a):Ja swoją opinię mam na ten temat, i w inną jakoś nie uwierzę Smile

Myślisz , że mnie interesuje jak i innych na tym forum to co żeś sobie ubzdurał ?a myśl sobie w co chcesz, nie zawracaj głowy swoimi głupotami .
Odpowiedz
#2
VenomX, to podaj strony tych wirusów, które były zabezpieczone hasełkiem infected.. Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Z mojej strony koniec tematu, nie zawracajcie mi głowy swoimi głupotami .
Odpowiedz
#4
VenomX napisał(a):Myślisz , że mnie interesuje jak i innych na tym forum to co żeś sobie ubzdurał ?a myśl sobie w co chcesz, nie zawracaj głowy swoimi głupotami .


Biorąc pod uwagę reakcję innych kolegów to interesuje i to bardzo Smile
Odpowiedz
#5
VenomX napisał(a):Z mojej strony koniec tematu, nie zawracajcie mi głowy swoimi głupotami .


Od kiedy kolega VenomX tak szybko kończy dyskusję Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
VenomX napisał(a):Z mojej strony koniec tematu, nie zawracajcie mi głowy swoimi głupotami .


Dlaczego nam nie podasz stron, które były zabezpieczone hasłem infected co dałeś je na forum? Tongue tylko tak się wymigujesz od odpowiedzi..
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Niewiarygodne gdyż Avira w nich wypada jak wypada ? ty naprawdę się chyba wziąłeś z kosmosu , widać , że nie możesz przeboleć , że program ten jednak wiele nie wykrywa .

Sprawdź swoją Avirę na tej stronie :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
A kto teraz pisał o Avirze? Nikt Smile
Odpowiedz
#9
Pablosss napisał(a):A kto teraz pisał o Avirze? Nikt Smile

Twoje wątpliwości coś sugerują kolego . Bardzo mi przykro , że Aviranie jest idealnym antywirusem , który to wykrywa wszelkie szkodniki .

EDIT


przetestuj swój program na podanej wyżej stronie .
Odpowiedz
#10
żaden AV nie wykrywa 100% szkodników, więc twoja odpowiedź VenomX była nieadekwatna a ten program co podałeś z linku na stronie, jest czysty: oto dowód:
Thank you for your submission. Below you can see the current status of the uploaded files.

A listing of files alongside their results can be found below:
File ID Filename Size (Byte) Result
25222790 bpssr.exe 460.57 KB CLEAN


Please find a detailed report concerning each individual sample below:
Filename Result
bpssr.exe CLEAN

The file ''bpssr.exe'' has been determined to be ''CLEAN''. Our analysts did not discover any malicious content.

Avast i Nod polegli.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
O Boziu Smile
Plati oczywiście że żaden AV nie wykrywa 100% zagrożeń, ale z paczek jakie zamieszczał Venom''x wynika że NOD wykrywa sporo więcej od wszystkich innych AV Smile
Odpowiedz
#12
Pablosss napisał(a):(...)
Plati oczywiście że żaden AV nie wykrywa 100% zagrożeń, ale z paczek jakie zamieszczał Venom''x wynika że wykrywa on naprawdę sporo więcej od wszystkich innych AV Smile


Ech.. no dziwna sprawa.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Plati napisał(a):żaden AV nie wykrywa 100% szkodników, więc twoja odpowiedź VenomX była nieadekwatna.

Moja odpowiedź jest jak najbardziej adekwatna , gdyż widać , że kolega Pablosss ma sporę wątpliwości , które coś sugerują. Chłopak nie może się pogodzić , że Avira nie jest wcale takim super hiper skutecznym antywirusem . Daje wam stronę i po raz ostatni piszę iż z mojej strony to by było na tyle . Swoją drogą ! masz swoje lata azachowujesz się jak dzieciak .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Sprawdź swój cudowny program na tej stronie , tymczasem zamieszczam raport Nod32 : ( tutaj nie ma żadnego archiwum jak i hasła ! )

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
VenomX napisał(a):Swoją drogą ! masz swoje lata azachowujesz się jak dzieciak .


do kogo to było? To nie jest zbyt kulturalne odniesienie. Na tej stronie Avira nie wykrywa nic, a w labie mówią że plik jest czysty, o czym pisałem kilka postów wczesniej na stronie 26 tego tematu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Weź czytaj ze zrozumieniem zamiast pisać głupoty ok? Smile Nie mam wątpliwości że coś tu ...brzydko pachnie z tym co wyprawiasz na forum odnośnie NOD-a i rzekomych jego testów. To jest moje prywatne zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. I znowu widać że zamiast ukazywać dowody na potrafisz tylko obrażać innych kolego Venom''x .
Odpowiedz
#16
KIS 2009 też milczy. VenomX, chcesz powiedzieć, że jeśli nasze programy milczą, to znaczy, że mamy już zainfekowane komputery?
Odpowiedz
#17
Nikesz napisał(a):KIS 2009 też milczy. VenomX, chcesz powiedzieć, że jeśli nasze programy milczą, to znaczy, że mamy już zainfekowane komputery?


Kolega chce powiedzieć że jeśli NOD coś wykrywa to znaczy że plik jest zainfekowany, a jak nie wykrywa to znaczy że jest czysty Smile
Odpowiedz
#18
PLIK bpssr.exe

Cytat:

Prosty w obsłudze program służący do wykrywania na lokalnym komputerze obecności wszelkiego rodzaju programów typu spyware, adware, programów śledzących, łamaczy haseł, programów monitorujących wciskane klawisze, itp.

Aplikacja skanuje pamięć, rejestr systemowy oraz dyski twarde (zarówno lokalne jak i sieciowe) w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i po ich znalezieniu ułatwia bezpieczne pozbycie się intruza. Program umożliwia również skanowanie w czasie rzeczywistym, dzięki któremu każda próba zainstalowania oprogramowania szpiegowskiego zakończy się fiaskiem. Aplikacja posiada szereg opcji dodatkowych, takich jak zarządzanie startem systemu, blokowanie okienek typu pop-up oraz automatyczna aktualizacja listy oprogramowania szpiegowskiego. BPS Spyware/Adware Remover wykrywa i odinstalowuje dodatkowe oprogramowanie instalowanego przez najpopularniejsze serwisy peer-to-peer: Kazaa, Grokster, LimeWire, iMesh oraz Gnutella.


Plik jest jak najbardziej czysty Smile Jeżeli NOD coś wykrywa to fałszywka
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#19
zbyszek napisał(a):Plik jest jak najbardziej czysty Smile


Łojezusie - NOD podniósł fałszywy alarmGrin
Odpowiedz
#20
No to VenomX wraz z jego ukochanym Nodem poniósł sromotną porażkę Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości