Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja
Do tego snapdragona będzie dorzucany akumulator z Kamaza.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Wątpię, jedynie do tej pory do ajklocków dorzucali drabiny Wink
Odpowiedz
(14.10.2017, 17:18)lukasamd napisał(a): Na dobrą sprawę Apple się sypie nieco (widać, że nie bardzo wiedzą co chcą robić).

A po co mają 'coś' robić? Są największą firmą na świecie (z trzeciej ręki, ale odnośnik: https://askwoody.com/2017/07/), armię fanbojów, która kupi cokolwiek, co wypuszczą, druga armię użytkowników, która kupi ich sprzęt, bo nie ma wyjścia (antyfani Androida czy, w przypadku Maców, graficy i filmowcy), zamknięty system, który zmuszą do kupienia nowego egzemplarza, jeśli stary uznają za godny śmierci - Windy można crackować, Andka rootować, a na iOS od 10tki nie ma publicznego jailbreaka. O rzeczach pokroju Apple Watch się nie wypowiem, bo nie rozumiem potrzeby jego posiadania... i generalnie tego typu gadżetów. Mogą spokojnie dryfować przed siebie, reklamując cudzą innowację jako własny produkt i wystawiając co sezon kolejny zestaw tabletów, komórek i laptopów. Pozycję tej firmy może podkopać tylko coś pokroju smartfonowej czy internetowej rewolucji, a takie dalekosiężne przewidywania... dalej niż 2 lata naprzód to już czyste zgadywanie. Do tego mają ponoć płynny majątek w okolicach 100 mln USD, więc na wszelakie nieprzewidziane wypadki mogą odpowiedzieć Suspicious

W 1997 apple było ponad 10 lat po tym, jak Microsoft stal się dominującym graczem na rynku. Teraz... nie martwiłbym się o nich.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości