Nie wiem czy to dobre forum
#1
Nie wiem czy to dobre forum, jednak zdecydowałem się napisać, może ktoś mi pomoże. Otóż ostatnio podczas reinstalacji Avasta i odinstalowywania PC Toolsa mój komputer się zawiesił i doszło do tego, że musiałem go resetować, po tej akcji komuter włączył się z czyms co przypominało Bluescreena jeszcze z XP''ka (ja oczywiscie mam win 7 64 bitowy)

Po 16:00 dodam więcej info bo lece do szkoły :d
chciałem tylko spytać czy jest koniecznosc oddawania kompa do serwisu czy da rade samemu napirawic i czy to dobre forum
Odpowiedz
#2
W katalogu C:\Windows\Minidump\będziesz miał pliki z rozszerzeniem .dmp.
Spakuj je i wrzuć na forum, to coś poradzimy.
Odpowiedz
#3
ogólne tutki do analizy zrzutów pamięci minidump

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz pomocnicze informacje na wypadek problemów z uruchomieniem systemu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

do deinstalacji awasta należało użyć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Fix00ser napisał(a):do deinstalacji awasta należało użyć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dokładnie...
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#5
Kamson napisał(a):podczas reinstalacji Avasta i odinstalowywania PC Toolsa mój komputer się zawiesił i doszło do tego, że musiałem go resetować, po tej akcji komuter włączył się z czyms co przypominało Bluescreena jeszcze z XP''ka (ja oczywiscie mam win 7 64 bitowy)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kamson napisał(a):PC Tools, wygląda na całkiem nie zły program, ale wadą jest że wymaga zakupu pełnej wersji do usunięcia zagrożeń. Może ktoś zna jakiś odpowiednik ale darmowy?

morphiusz napisał(a):Ale Ty miales zainstalowac tylko firewalla od pctoolsa.

Może problem leżał w tym, że nie instalowałeś tylko firewalla, a cały pakiet. Tak jak napisał kolega ichito.

PS
Proponuję zmienić temat wątku. Albo poprosić o przeniesienie do tematu, w którym już dyskutowaliśmy.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#6
A ja nadal proponuje zapodać całą winde pod reinstal bo to co tam się u Ciebie na dysku i w rejestrze dzieje to pewnie najstarszym forumowiczom się nie śniło Grin
ESET Smart Security 10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości