A jest lepsze niż B, bo dla niego pracuję!
#1
Czasami w "Humorze" wyśmiewaliśmy niektóre komentarze fanów (albo raczej psycho-fanów) oprogramowań antywirusowych , umieszczane na znanej witrynie dobrychprogramów. Okazuje się jednak ,że proceder jest poważny. Cytując komentarz Administratora z działu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Komentarze czasami są usuwane, właśnie głównie w przypadku programów antywirusowych, dlaczego? Otóż nie dla tego, że są krytyczne czy też pochlebne. Chodzi o to, że staramy się eliminować wojny marketingowe generowane przez osoby związane z rynkiem takich aplikacji. Niestety pojawiają się przedstawiciele firm i dystrybutorów, którzy za pomocą różnych kont próbują wpływać na wizerunek produktów. My staramy się taki proceder eliminować, czasami niestety rykoszetem odbija się to na niewinnych. Jeśli się przyjrzeć wstecz komentarzom, łatwo zauważyć, że nie mamy nic przeciwko nawet bardzo krytycznym wypowiedziom, czy też pochlebnym. Czasami jednak pojawiają się przesłanki do uznania komentarza za "biznesowy" Wink


Czyżby dochodziło do wojen marketingowych na najpopularniejszych portalach z legalnym oprogramowaniem?
Odpowiedz
#2
Yhy tak jasne, redaktorzy Dobrych Programów myślą że usunięcie dwóch-trzech komentarzy rozwiązuje problem.
Byli bezradni, są bezradni i będą bezradni w takich przypadkach (chyba że zaczną konsekwentnie sprawdzać komentarze).
//Arcavir, mks a nawet Filemedic mają wyższą ocenę od McAfee, PCA czy chociaż EAM Wow
Odpowiedz
#3
Cytat: Wiecie na czym polega przewaga programu ARCAVIR? Przedewszystkim jego najmocniejszym atutem jest stabilnosć programu i świetna obsługa klienta,chodzi o dział pomocy.Kiedy pojawi ci sie podejrzany plik systemowy,nie wiesz co zrobić,czy usuwać i narażać system na problemy w działaniu,zawsze możesz wysłać go do ekspertyzy,firmie ArcaVir.Na nastepny dzień masz odpowiedź,czy to tylko fałszywy alarm czy nie.Proszę pokażcie mi,która inna zagraniczna firma,pochwali się taka obsługa użytkownika,podniose poprzeczke w języku polskim.może cie pisać co chce cie,ze wykrywalność jest słaba, ale przypomne co po niektórym,kiedyś specjalista MKS_VIR-a napisał na forum tak: "niestety w większośći przypadków niektórzy kompletnie nie rozumieją do czego służy program antywirusowy,i mylą go z boskim wybawcą,który w ostatniej chwili naprawi wszystkie wasze błędy.nie tak nie jest sami zakłuca cie działanie programu,wyłaczając modułu,kombinując z czułością skanera,sprowadzając nowe regóły dla aplikacji o których nie ma cie pojęcia,nawet do ich wiarygodnośći."Program swoją stabilnośćia może zawstydzić nie jeden zagraniczny produkt.Niestety firma nie jest tak popularna jak choźby kaspersky,przyczyną tego zjawiska jest niewiedza innych uzytkowników którzy psują renome firmy,zamiast poprosic o pomoc, Podsumując ArcaVir zapewnia wysoką ochrone,ale jak każy inny program nie wybawi was jesli sami nie będzie cie wiedzieć jak korzystać z komputera a przedewszystkim z internetu.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Cytat: zakłuca cie

Cytat:regóły

Nie mogę Smile
Odpowiedz
#5
Cytat: może cie pisać co chce cie


Mnie to najbardziej rozwaliłoGrin
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#6
Rozbroił mnie ten komentarz Grin

Wysłane z mojego GT-I8160
Odpowiedz
#7
Ale ja nie wiem co mnie chce Cool
Ciiii... ArcaBit czyta Cool
Odpowiedz
#8
Nie wiem, co powie dzieć Lol
Odpowiedz
#9
Cytat: niestety w większośćiprzypadków niektórzy kompletnie nie rozumieją do czego służy program antywirusowy


A do cze go ma słu żyć? Craze chy ba nie do obróbki zdjęć..
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#10
Są jeszcze ciekawsze :

Cytat: Program naprawdę do niczego!!!!


Cytat: jestem bardzo zawiedziony pandą, bo ma straszna nadwage i jest nieruchawa, do tego zamula neta i to w takim stopniu ze jak tylko znajde jakiegos fajnego triala nortona, kaspera czy innych to wyeksmituje ją do chin, mam mocnego kompa ale z panda na plecach jest jak zlom z 2000roku
Odpowiedz
#11
Bo to nie chodzi o to, że AV był skuteczny, ważne, że jak przepuści wirusa, to pomoc techniczna ładnie zareagujeCool
Odpowiedz
#12
KaMiL napisał(a):Bo to nie chodzi o to, że AV był skuteczny, ważne, że jak przepuści wirusa, to pomoc techniczna ładnie zareaguje


AhahahaGrin

"hmmm... tak chyba masz wirusa

pozdrawiam
ArcaBit"

Grin
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#13
I jeszcze lepsze:

Cytat: Zainstalowalem tego arcavira z pcformatu i wszystko extra dziala.Kasper do lamusa
Grin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#14
Panowie jesteście po prostu skrajnie okrutni jak można tak kopać leżącegoLol
Czy wy znacie coś takiego jak współczucie ,a przecież tego potrzeba ArcaBit jako całemu .
Odpowiedz
#15
To nie jest żadna nowość, ot, jedno z narzędzi wykorzystywanych od lat m.in. przez firmy zajmujące się PR Smile2 <!-- sSmile2-->
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#16
TASMAN napisał(a):Panowie jesteście po prostu skrajnie okrutni jak można tak kopać leżącego
Czy wy znacie coś takiego jak współczucie ,a przecież tego potrzeba ArcaBit jako całemu .


Nieeee Craze
ESET Smart Security 10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości