Jaki zestaw zabezpieczający pod win8 x64?
#1
System operacyjny:
Windows 8 x64
Zastosowanie:
Gry, www, filmy, itp - raczej do użytku domowego po prostu.

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Asrock g31ms, intel dual core 5200 @2500, geforce 9800gt, OCz platinium dual 4gb 800mhz.

Cześć. Właśnie, więc nie dług tzn, w środe kupuję windows 8 x64(wiem jakie krążą o nim opinie po sieci, mnie jednak on odpowiada ;-) ) do domu. Jakiego firewalla i antywirusa polecicie na windows 8 x64? Najlepiej darmowe ale płatne też mogą być. Zależy mi najbardziej na skuteczności. Aha jak już przy bezpieczeństwie jesteśmy to jąką przeglądarkę? FF z ghostery, adblockbędzie ok?
Odpowiedz
#2
Z darmowych Avast będzie najlepszy, ma kompatybilność z Windows 8. A do Firefoxa polecam jeszcze dodatek WOT
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#3
A jako Firewalla ten od COMODO (darmowy, wsparcie dla Win8).
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
#4
Na pewno nie Bitdefender TS 2012, ponieważ sypie błędami przy systemowej przeglądarce IE, która - moim zdaniem - jest świetna i szkoda ją zmieniać. Nie działa w Metro UI wirtualizacja. Za to polecam Kasperskyego, który spisuje się bez zarzutu.
Odpowiedz
#5
Kupiłem już dziś win8 64x OEM i aktywowałem. Niby Comodo ma wsparcie dla Win8 piszą tak nawet dobreprogamy.pl ale u mnie wyskoczył problem ze zgodnością. Avast zainstalował się bez problemu. Co w takim wypadku? Może jakiś inny firewall? A i czy Avast może współpracować z Defenderem, czy go wyłączyć?
Odpowiedz
#6
Windows Defendera lepiej wyłączyć po zainstalowaniu innego programu tego typu. Inaczej mogą wystąpić konflikty. Defender jest też dosyć ciężkim programem który będzie dodatkowo obciążać system
Odpowiedz
#7
Czy Panda Internet Security 2013 działa pod Windows 8 x64?
Odpowiedz
#8
Panda Cloud Antivirus działa więc wersja IS pewnie też...
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#9
Seria Pandy 2013 jest w pełni kompatybilna.

Wysłane za pomocą Samsung Omnia M poprzez Board Express
Odpowiedz
#10
Ok. Zdecydowałem się ostatecznie na Pandę IS 2013. Dzięki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości