Relaks.
#1
Życie współczesnego człowieka robi się coraz bardziej stresujące. Jesteśmy coraz bardziej nerwowi i agresywni, co często można zauważyć również na naszym forum. Smile Oto linkktóry dotyczy tego zagadnienia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Jak tak dalej będzie, to nasza cywilizacja zatoczy koło i znowu będziemy koczownikami i będziemy polować na jedzenie Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Nie zdąży - przecież w 2012 ma być koniec świata Grin
Odpowiedz
#4
Nie będzie w 2012 końca świata, w ogóle to kto wierzy w te bzdety. Już kilkukrotnie miał być, a jakoś żyjemy Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
Tym razem ponoć to nie przelewki - kalendarz majów się kończy Grin
Odpowiedz
#6
Na stres dobry jest grill lub ognisko do tego kiełbacha i piwko Grin .
Odpowiedz
#7
VenomX napisał(a):Na stres dobry jest grill lub ognisko do tego kiełbacha i piwko Tongue


ale mi zrobiłeś smaka Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Plati napisał(a):
VenomX napisał(a):Na stres dobry jest grill lub ognisko do tego kiełbacha i piwko Tongue


ale mi zrobiłeś smaka Tongue


No wiesz , wie się co dobre Tongue .
Odpowiedz
#9
To zróbmy swój kalendarz Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
Koniec świata nastąpi wtedy kiedy to będziemy wąchać kwiatki od dołu Smile .
Odpowiedz
#11
VenomX napisał(a):no i oczywiście dźwięk pochodzący z głośników JBL Grin .


Osobiście wolę towarzystwo pięknej Pani, muzyka może być ale stanowi tylko dodatek Grin

VenomX napisał(a):Koniec świata nastąpi wtedy kiedy to będziemy wąchać kwiatki od dołu Smile .


Jak dupnie jakaś asteroida w Ziemię to będziemy latać w przestworzach i nic nie będziemy wąchać Grin

mateusz8466 napisał(a):To zróbmy swój kalendarz Grin I świat się nie skończy Grin


U mnie taki wisi na ścianie Grin
Odpowiedz
#12
Pablosss Piękna Pani swoją drogą , widać , że nie miałeś nigdy przyjemności słuchać dźwięków z naprawdę dobrych głośników/sprzętu a jeszcze jak się posiada płyty audiofilskie to ho ho Smile .
Odpowiedz
#13
Miałem, ale towarzystwa pięknej Pani żadne głośniki i żadne płyty nie zastąpią ( przynajmniej jeśli chodzi o mnie ) Smile
Odpowiedz
#14
Pablosss napisał(a):Miałem, ale towarzystwa pięknej Pani żadne głośniki i żadne płyty nie zastąpią ( przynajmniej jeśli chodzi o mnie ) Smile


Zatem jaki to był sprzęt i jakich płyt słuchałeś ? Tongue Ja od siebie mogę polecić : HDEND: Audiophile Air1 -kapitalna płytka !
Odpowiedz
#15
Nie wiem jaki był to dokładnie sprzęt gdyż ja osobiście nie posiadam JBL - słuchałem u znajomego.
Odpowiedz
#16
Fajnie jest się zupełnie zrelaksować. Niczym się nie przejmować i o nic nie martwić, tylko z chwili na chwilę funkcjonować, nie tylko dla siebie ale również dla innych. Smile
Odpowiedz
#17
Ja będę się mógł zrelaksować dopiero kiedy dostanę kogoś do pomocy i nervosolu. Grin
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#18
Żeby nie nervosol to już dawno by mnie w kaftanie do psychiatryka odwieźli Grin
Odpowiedz
#19
Serafin napisał(a):Ja będę się mógł zrelaksować dopiero kiedy dostanę kogoś do pomocy i nervosolu. Grin


Wcale Ci się Serafin nie dziwię. Nie jest łatwo kontrolować takie forum ale myślę, że wspólnymi siłami damy radę. Smile
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Odpowiedz
#20
Jurek napisał(a):Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.


Chcesz pomóc Serafinowi czy Jego dobić? Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości