Zestaw na komputer stacjonarny
#1
System operacyjny:
Windows 7 Home Premium


Zastosowanie:
Gry, portale społecznościowe.


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Intel i5 2400 - 3,1GHz
Zotac 470 GTX
4 GB RAM


Proszę o pomoc w doborze zestawu na komputer stacjonarny, komputer w weekend będzie poddany formatowi (przed premierą CoD BlackOps2) i potrzebuję dobrać do niego jakiś odpowiedni zestaw. Dotychczas używałem Pandy Cloud 2.0, + HitmanPro raz w tygodniu + MBAM również raz na tydzień. Czy według Was powinienem coś zmienić, czy zostać przy tym zestawie?

Dziękuję Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#2
Myślę, że ten zestaw jest całkiem, a nawet bardzo dobry.Smile Jeśli bardzo chcesz zmienić to tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

podrzucam promocję na 6 m-cy na F-Secure.
Odpowiedz
#3
donq napisał(a):Dotychczas używałem Pandy Cloud 2.0, + HitmanPro raz w tygodniu + MBAM również raz na tydzień. Czy według Was powinienem coś zmienić
Jeśli byłeś zadowolony z tego co oferuje Miś i jego chmurka to chyba nie ma potrzeby Wink
Miś + dobrze skonfigurowany systemowy FW + skanery na żądanie przy zachowaniu zdrowego rozsądku w sieci powinny wystarczyć Wink
Jedynie co to wpakowałbym przeglądarkę do piasku (wystarczy darmowa wersja Sandboxie) i zastanowił się nad ewentualnymi dodatkami do przeglądarki.
Odpowiedz
#4
Misia z fw masz w wersji pro na 6miesięcy (promo na facebooku)
Ja jednak skusiłbym się na FIS13, masz mocny komputer nie powinien wchodzić Ci w paradę podczas gierek Smile

Jeśli zależy Ci na super lekkości to tylko webroot Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#5
Też jestem za trzynastką F-Secure w Twoim przypadku Wink
Odpowiedz
#6
donq napisał(a):Dotychczas używałem Pandy Cloud 2.0


Misia możesz spokojnie zostawić, a i F-Secure jest w porządku. Piaskownicę dorzuć i będzie w sam razSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości