ESET Smart Security 6 - wersja finalna - test na linkach
#1
Skoro została wydana wersja finalna, to czas na test. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
No i o to chodzi Smile brawo Pascal

Eset wykrył adware podczas skanu mbam Grin niezłe buty.. ogólnie test wypadł raczej pomyślnie
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#3
Miło być pierwszym na świecie w czymś. Smile
Odpowiedz
#4
Dodam, że zużycie zasobów podczas pracy w tle w moim przypadku wynosi około 110mb. Program jest jednak nadal nieodczuwalny tak jak przyzwyczaił nas do tego we wcześniejszych wersjach. Start systemu szybki, nie zauważyłem spowolnienia programów. Ustawienia domyślne poprawione, zapewniają wyższą ochronę niż domyślnie w wersji 5. Zaporę jednak przełączyłem na tryb interaktywny Grin ten to dopiero jest czuły...
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#5
Mógłbyś zrobić jakiś test na niewykrywanych plikach, np. z paczki, z włączoną zaawansowaną heurystyką? Smile
Odpowiedz
#6
A no przydałby się jakiś grubszy test eseta choć może lepiej poczekać najpierw na wersję pl/eng
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#7
Mogę zrobić, ale to trzeba poczekać na świeżą paczkę. Smile
Odpowiedz
#8
Dziś będzie paczka ode mnie, nie wiem kiedy dokładnie Wow
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#9
Ok, czekam niecierpliwie. Smile
Odpowiedz
#10
Może podsumuj wyniki (o ile są porównywalne) zanim pójdziesz w nowe paczki. Wyjdzie ładny ranking.
Odpowiedz
#11
Na różnej ilości linków testowałem więc ciężko coś stwierdzić, ponadto zdarzało się, że strona nie działała. Dla mnie liczy się wynik MBAM, gdy nie ma pozostałości w systemie oraz pobranych plikach IE to jest rewelacyjnie.Smile
Odpowiedz
#12
Dlatego jesteś jedyną osobą która mogłaby to porównać - stąd prośba.
Odpowiedz
#13
ESET - bardzo dobra ochrona przed złośliwymi linkami

avast! - jeżeli wrzuci do piasku to unikniemy infekcji, w innym przypadku może być więcej problemów, gdyż to jego główna linia obronna po sygnaturach

WEBROOT - na linkach wypadł naprawdę nieźle, tego się nie spodziewałem, poza tym nawet gdy przegapi próbkę to najczęściej wykryje behawioralnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości