ESET Smart Security 6 final - test na paczce tommy'ego
#1
Na prośbę KaMiL''a i pozostałych użytkowników, przedstawiam test najnowszego ESET''a na paczce z przed kilku minut.

Metodyka:
1. Skan podstawowy
2. Uruchamianie zagrożeń z użyciem zaawansowanej heurystyki

Zapraszam do oglądania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
350 pliczków zostało nierozpoznanych,Ja mam takie pytanie czy to była jakaś super nowa paczka?Test jak najbardziej Bardzo pozytywny Smile a uruchamianie zagrożeń z użyciem zaawansowanej heurystyki to nie mocna strona eseta.
Odpowiedz
#3
Tommy twierdzi, że mogły się pojawić stare pliki, ale muszę przyznać, że Bitdefender poradził sobie dużo, dużo gorzej, jeżeli chodzi o skan na żądanie. Porównując ESET''a do Bitdefendera, to mogę powiedzieć, że jest dobrze. To właśnie usiłowałem sprawdzić czy ochrona behawioralna się poprawiła. Co prawda marne próbki zostały, bo to bardziej śmieci niż malware.
Odpowiedz
#4
Czyżby este szedł w dobrym kierunku?? skoro Bitdefender nie tak jak eset to jestem bardzo ciekawy jak by sobie poradził EAM Grin
Odpowiedz
#5
Bitdefender może i miał słabszą detekcję sygnaturami, ale popisał się proaktywnie, mimo że ochrona była ustawiona na poziom domyślny. Zaraz przedstawię test Bitdefendera dla porównania.
Odpowiedz
#6
Bardzo chętnie zobaczęSmile PascalHP
Odpowiedz
#7
Taak, i po to właśnie powinien być HIPS, szkoda tylko, że na domyślnych ustawieniach on tak naprawdę nie istnieje...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości