Promocja 50% zniżki na Emsisoft Anti-Malware
#1
Z okazji "Czarnego Piątku" Emsisoft daje 50% zniżki na Emsisoft Anti-Malware oraz Emsisoft Internet Security Pack.

Emsisoft Anti-Malware za 33,75 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Emsisoft Internet Security Pack za 42,20 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja trwa do 26.11.2012 czyli do poniedziałku.
Odpowiedz
#2
Fajnie - szkoda, że nie podałeś, że aby skorzystać z tej oferty bez Twoich linków trzeba podać kod 4B6NMC .

Kupiłbym, ale pod W8 - OA działa podobno tylko jako beta.


Dodano: 23 lis 2012, 11:46

Poza tym - czy ktoś mógłby napisać jak wygląda sprawa z czasem trwania licencji? Liczą czas od momentu zakupu czy od pierwszej aktywacji?
Odpowiedz
#3
Wydaje mi się że od momentu pierwszej aktywacji ale na 100% pewny nie jestem. Poczekaj na Eugeniusza on będzie wiedział Smile
Odpowiedz
#4
Wysłałem im maila - odpowiedź dostałem w ciągu 16 minut :O

Cytat: Thank you for your interest in Emsisoft! The license time starts when you activate it for the first time and you will have exactly 365 days for that from the day of your purchase. That means, if you take our current Black Friday offer and buy license on November 23 (just example), you can activate your license any day until November 22, 2013, and the license time starts when you activate the license, and not when you purchase the license.


Moje wolne tłumaczenie Smile
Cytat: Dziękujemy za zainteresowanie produktami Emsisoft. Odliczanie czasu licencji rozpoczyna się w momencie jej pierwszej aktywacji, masz dokładnie 365 dni na aktywację produktu licząc od dnia zakupu. Co oznacza, że jeśli skorzystasz z naszej obecnej "Czarno-piątkowej" oferty i zakupisz licencję w dniu 23 listopada (przykład), możesz aktywować swoją licencję każdego dnia aż do 22 listopada 2012, a czas licencji rozpocznie się w chwili jej aktywacji, nie w chwili zakupu.
Odpowiedz
#5
To nieźle Wink
Odpowiedz
#6
Warto dodać, że kupon można wykorzystać kupując np. licencję EIS na 3 lata dla 3 stanowisk za 182,44 zł. Krótko mówiąc kupon obniża cenę w każdej z możliwych konfiguracji.

Ponadto od dawna jest tak, że Emsi jak rzuci jakąś promocją to nic tylko brać.

EIS na 3 lata 1 stanowisko za 101,33 zł.
Odpowiedz
#7
Przypisanie klucza do konta Emsisoft (cc.emsisoft.com) oznacza także rozpoczęcie upływania licencji.

Gdyby ktoś miał jakieś problemy lub prośby, niech pisze na PW lub na
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Odpowiedz
#8
Jeszcze jest promocja 3 stanowiska w cenie 1, którą można połączyć z "Black Friday".
Link do sklepu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wpisujemy kupon 4B6NMC

//Można i bez tego, wystarczy wejść w link z pierwszego posta i wybrać 3 stanowiska - cena będzie ta sama.
Odpowiedz
#9
Tomasz napisał(a):Fajnie - szkoda, że nie podałeś, że aby skorzystać z tej oferty bez Twoich linków trzeba podać kod 4B6NMC .

Kupiłbym, ale pod W8 - OA działa podobno tylko jako beta.


Dodano: 23 lis 2012, 11:46

Poza tym - czy ktoś mógłby napisać jak wygląda sprawa z czasem trwania licencji? Liczą czas od momentu zakupu czy od pierwszej aktywacji?


Najnowsza wersja OA, stabilna, wspiera W8. Wprowadzilem Ciebie w blad w innym temacie, za co bardzo przepraszam Smile
Odpowiedz
#10
Nowy kupon, przyznający conajmniej 25% żniżki na produkty Emsisoft: AFF7558 .

Aha, kod traci ważność wraz z końcem roku Wink
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości