Wirusy- tak myśle..
#1
Jestem strasznie nie ogarnięty więc prosze o cierpliwość. Nigdy nie miałem takich problemów ,a wczoraj koleżanka napisała mi , że pisałem do niej na gg , przez 3h dziwne rzeczy ... wysłała archiwum i po prostu jestem zaskoczony , że tak dziwni ludzie wbili mi na gg. Od razu mówie , że moich haseł nikt nie zna. Po prostu nikt. Ale nie widziałem , żeby wbijali mi na inne rzeczy + ta dziwna osoba zapytała mojej koleżanki w jaki sposób wbić się komuś na fejsa (?) więc rozumiecie moją dezorientacje. Poinstalowałem kilka programów OTL , Malwarebytes, cały czas używam Antywirusa AVG który ani przez chwile nic nie trąbił. Przeskanowałem różnymi programami coś tam wykrył Malwarebytes usunął to. pozmieniałem hasła.
I co teraz? Nawet nie znam przyczyny. A musze mieć pewność co do tego czy mam czysty komputer. Dzisiaj siedze na necie i szukam przez cały dzień co robić i już mi się namieszało w głowie dlatego prosze o pomoc. Korzystam z kont bankowych dlatego to takie wazne.


I jeszcze jedno to mnie bardzo ciekawi. Malwarebytes co jakis czas blokuje różne adresy IP . Postanowiłem to sprawdzić... i wyniki są hmm ciekawe. Jedno jak się okazało znajduje się na polu w Holandii a drugie W lesie w Korei , to błąd stronki ? jej niedokładność czy ktoś tak się ładnie ukrywa?


Dodano: 03 gru 2012, 17:09

Jak mieć 100 % pewność , że już jest czysto ?
Odpowiedz
#2
Na 100% pewność to tylko format raczej.
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#3
to nie fajnie.. Jesteś pewny , że nie da się przeskanowac skutecznie komputera w pełni ? Mam tu strasznie dużo ważnych plików....
Odpowiedz
#4
Powinieneś jednak pokazać logi z OTL. Ktoś na forum Ci to sprawdzi i wtedy będzie można postawić diagnozę.
Odpowiedz
#5
Somebody1 napisał(a):to nie fajnie.. Jesteś pewny , że nie da się przeskanowac skutecznie komputera w pełni ? Mam tu strasznie dużo ważnych plików....


Jeśli podejrzewasz, że masz jakiegoś keyloggera i korzystasz z kont bankowych myślę, że to jest najlepsze wyjście.
No ale jak napisał Eugeniusz daj logi może nie jest aż tak źle.
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#6
GG to pamięciożerny diabeł zainteresowany zasobami systemowymi i wyświetlaniem reklam. Polecam alternatywny program z obsługą sieci GG

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i oczywiście przedstaw raporty. Smile
Odpowiedz
#7
Przeskanuj jeszcze najnowszym HitmanPro 3.7:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, wcześniej odznacz w ustawieniach "skanuj w poszukiwaniu śledzących ciasteczek".

Nie usuwaj nic, pokaż screena jak coś wykryje.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości