HP Compaq CQ57-205SW - warto?
#1
Powiedzcie, czy można zaryzykować taki laptop:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tylko Word, poczta i internet. Okazjonalnie jakaś muzyka na yutubie
Odpowiedz
#2
Szczerze powiedziawszy ja wybrałbym tablet - Asus Nexus 7 + sprzętowa klawiatura.
Ten Nexus jest naprawde swietny i wydajny, i ma Androida 4.2 a musicie przyznac, ze wersje 4.x sa naprawde dobre.
Odpowiedz
#3
Tak, ale nadal nie zrobisz na nim multum rzeczy, które zrobisz bezproblemowo na nawet netbookach - systemy i oprogramowanie x86 to jednak coś konkretnego.
Poza tym, upuść tablet a upuść zamkniętego lapa... wypadki się przecież zdarzają i raczej nie można ich wykluczyć Wink
Oczywiście to tylko moje zdanie - tablet czy smartfon i owszem, ale tylko do wąskiego spektrum zastosowań.


Dodano: 14 gru 2012, 12:11

Wydzielone.
Odpowiedz
#4
Jak nie przeszkadza Ci fakt sprzętu powystawowego to coś takiego bym Ci zaproponował

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, zapewne za 1k byś się dogadał.
Odpowiedz
#5
Dzięki za odzew. I za przeniesienie tematu - coś mi się po.. i poszło w pogawędkach.
Odpowiedz
#6
A co do pytania, to jedno jest pewne, w cenie do 1000 , a nawet 1200 , nic nie znajdziemy z systemem operacyjnym na pokładzie , w zasadzie to tylko netbook-i można w podobnych cenach dostać , więc odpowiedź jest jedna, BRAĆ Wink
Odpowiedz
#7
W Biedronce jest laptop Compaq za 1299 . Podobno wcale nie jest taki beznadziejny jakby się mogło wydawać. Ma Windowsa 8 Smile
Odpowiedz
#8
Tak wygląda lapek z Biedrony Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Alex, prawda jest taka , że nie ma już teraz słabych lapków, i nawet te najtańsze są wystarczające do codziennych zadań , powiem więcej, po zmianie na dysk SSD stają się demonami prędkości w codziennej pracy.
Odpowiedz
#9
Fajny jest jak na tę cenę.
Odpowiedz
#10
Tak jest na nowszej platformie Brazos 2 , tu opis nowego energooszczędnego procka od czerwonych.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości