Co do MBAM i Zemany Free
#1
System operacyjny:
Tutaj wpisz używany system operacyjny
Windows 7 Professional
64 bit
Zastosowanie:
Napisz, do jakich celów jest używany komputer np. zakupy, bankowość, portale społecznościowe
Gry na steam,platnosci internetowe,facebook

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera 4GB Ram 2 rdzeniowy procesor

Co dodac do MBAM PRO iZemany antilogger Free glownie chodzi o jakis cloud av (kingsoft odpada dziwny konflikt z moim systemem ma)
Jag ser mig om och ser
Mitt hem försvinna bort
Min tid där hemma känns
Nu alldeles för kort
Odpowiedz
#2
HitmanPro możesz jeszcze dodać.
Odpowiedz
#3
Zemana Free nie oferuje praktycznie żadnej ochrony... znacznie lepiej zamienić na SpyShelter Free.
Jako AV - Kingsoft Antivirus + do przeglądarki BitDefender Traffic Light lub McAfee Site Advisor
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#4
@up
Napisalem ze kingsoft odpada a spyshelter jest chyba tylkox32
Jag ser mig om och ser
Mitt hem försvinna bort
Min tid där hemma känns
Nu alldeles för kort
Odpowiedz
#5
A tak, SpyShelter jest na x86 fakt, przepraszam. Nie doczytałem Smile
No to jako chmurkę Pandę Cloud.
Zemane wywal, bez sensu trzymać coś, co oferuje tak znikomą ochronę.
Jako Firewall postawił bym na Online Armor.
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#6
Dlaczego uważasz, że zainstalowanie zemany jest bezpodstawne? Szyfruje ona dane wpisywanie na klawiaturze przez co ma szansę zniwelować atak jakiegoś trojana gdy av zawiedzie. No chyba, że się mylę? Istnieje jakiś test czy potwierdzenie iż to bubel pokroju filemedica o którym nie wiem? Grin

CIACH !
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#7
Nie mówię, że pełna wersja zemany to bubel, ale wersja darmowa nie daje praktycznie żadnej ochrony, ot strata cennego ramu i miejsca na dysku.Grin
EDIT/
Zresztą wersja free daje nam możliwość jedynie szyfrowania wpisywanych danych w locie i w sumie nic więcej. Dla mnie to nie ma sensu, lepiej zapobiegać niż "leczyć".

Zresztą nigdy nie wiadomo, raz zadziała, raz nie. Lepiej mieć pewność, że nic w systemie nie siedzi, niż liczyć na to, że ten ewentualny keylogger nie odczyta wpisywanych danych. Prewencja, prewencja i jeszcze raz prewencja się liczy!
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#8
Lukasz_root napisał(a):Nie mówię, że pełna wersja zemany to bubel, ale wersja darmowa nie daje praktycznie żadnej ochrony, ot strata cennego ramu i miejsca na dysku.Grin

Jakieś argumenty, czy tylko zwykłe...gadanie? Szyfrowanie wpisywanych danych w locie nie daje zadnej ochrony przed keyloggerami? [I czy widzisz w ogole taka funkcjonalnosc w platnej wersji?]Wedlug mnie takie szyfrowanie, jesli dziala wlasciwie, jest znacznie lepsza funkcjonalnoscia niz monitor antikeyloggerowy.
BTW... Zemana Free zuzywa 3MB Ramu.
Odpowiedz
#9
Płatna wersja nie posiada ten funkcjonalności, ale przynajmniej wiem, że pewnie mam czysty system. W wersji bezpłatnej to gdybanie czy coś mam, czy może nie mam, czy zaszyfruje czy też nie i żadne niepożądane oprogramowanie nie przechwyci danych.
Jeśli już to jest naszym celem, to lepiej posiadać coś sprawdzonego jak KeyScrambler.
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#10
Lukasz_root napisał(a):Płatna wersja nie posiada ten funkcjonalności, ale przynajmniej wiem, że pewnie mam czysty system. W wersji bezpłatnej to gdybanie czy coś mam, czy może nie mam, czy zaszyfruje czy też nie i żadne niepożądane oprogramowanie nie przechwyci danych.
Jeśli już to jest naszym celem, to lepiej posiadać coś sprawdzonego jak KeyScrambler.

Tak? Keyscrambler? A w czym jest lepszy w darmowej wersji (w platnej wersji zreszta tez) od Zemany Free?
Odpowiedz
#11
Nie można w tym przypadku jednoznacznie stwierdzić który jest lepszy, gdyż oba mają takie samo zastosowanie... jedyne, co powiem, to też moim zdaniem Keyscrambler będzie rozwiązaniem pewniejszym i stabilniejszym z racji samej ilości jego użytkowników oraz dojrzałości programu. Chociaż przyznaję się, że nigdy nie używałem tego typu programów i pewnie używać nie będę.
Widzę w Twoim podpisie, że używasz Zemany i oczywiste jest, że będziesz ją bronił po sam grób. Nie przeczę, że ja również bym bronił programów, które używam/używałem. Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#12
Ale brednie, to że zemana jest jeszcze niedopracowana to nieznaczy że to bubel. Nie wiem co tu ma do rzeczy leczenie bo taki soft to właśnie zapobieganie wycieku danych gdy nasz cudny, wszechmocny av coś jednak wpuści. Zresztą to juź nie wiem co co Ci biega, piszesz że szyfrowanie w locie to żadna ochrona ale zaraz dalej polecasz KS.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości