Tanie, ale drogie telefony
#1
Witajcie !
Poszukując telefonu na różnych serwisach natknąłem się na kilka ''''ciekawych'''' ofert sprzedaży, a mianowicie
- Samsung Galaxy S + za 300 zł Facepalm
- Samsung Galaxy S za 400 zł
I oczywiście normalne oferty też widziałem Smile
Ale mnie najbardziej ciekawi czemu ludzie (znajac wartosc telefonu) sprzedaja go za pół darmoQuestion
Oszustwo, głupota, czy moze cos innego ?
Jakie Wy macie opinie o czyms takim ?
ESET Smart Security
Odpowiedz
#2
Może uszkodzony albo niekompletny? Można też pomyśleć że telefon jest kradziony - bez dokumentów i osprzętu.
Odpowiedz
#3
wlasnie nie, jeden jest nowy i to widac na zdjeciach, wszystko ma:crazy:
a drugi juz bez gwarancji, ale kompletny z papierami,
mnie to po prostu dziwi.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#4
Galaxy S w dobrym stanie kupisz za min.500zl. Na nizsze ceny nie warto patrzec
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem na pewno jest coś nie tak. Takie okazje się praktycznie nie zdarzają, na swoim przykładzie wiem że takie kombinowanie może skończyć się takim problem że wydanie 300zł więcej to nic. Czasem nerwy i stracony czas nie a tego warte.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#6
bardok206 napisał(a):(...) na swoim przykładzie wiem że takie kombinowanie może skończyć się takim problem że wydanie 300zł więcej to nic.(...)

moglbys to opisac, jezeli to nie problem ?

mozna takie cos (podejrzane ogloszenie)zglosic do moderatora/administratora serwisu ?
ESET Smart Security
Odpowiedz
#7
Może to tylko zdjęcie telefonu jest do sprzedania Grin
Odpowiedz
#8
damian.z napisał(a):
bardok206 napisał(a):(...) na swoim przykładzie wiem że takie kombinowanie może skończyć się takim problem że wydanie 300zł więcej to nic.(...)

moglbys to opisac, jezeli to nie problem ?

mozna takie cos (podejrzane ogloszenie)zglosic do moderatora/administratora serwisu ?
Kiedyś kupiłem iphona w bardzo dobrej cenie(wrecz podejrzanej), miał być stan idealny. Wcale taki nie był ,dodatkowo co jakiś czas padało wifi. Wiązłem się z tym problemem jakiś czas, czy czym wyskoczyło mi chyba kilka siwych włosów. Wkurzyłem się sprzedałem jako uszkodzonyprzy czym straciłem 400 zł na tym ale to był najmniejszy problem. Od tamtej chwili jeśli coś jest droższe niż 100 zł to kupuje nówkę z paragonem i fakturą.ps: a jak probowałem z kolesiem się dogadać to odpowiedział mi to zgłoś pan na policje... ale kto ma czas na policje i jeżdżenie po sądach ?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#9
Mnie w czerwcu oszukano na lumii 800 na allegro. Cena była normalna, zapłaciłem a telefonu nie dostałem do dzisiaj. Miałem okazję przekonać się, że program ochrony kupujacych to nie jest fikcja i działa sprawnie. Czas straciłem, środki na szczęście odzyskałem.
Odpowiedz
#10
Coś z nim jest po prostu nie tak. Telefony najlepiej kupować nowe i pochodzące z przedłużeń umów u operatorów ( pomijając pomarańczowego, który w XXI wieku na prawie wszystkie sprzedawane telefony zakłada simlocki).Tu jest pewność towaru, serwisu w przypadku usterki i niektóre osoby dostając w promocji słuchawkę za 1 zł potrafią nieźle zejść z ceny.
Odpowiedz
#11
Daj linki do tych aukcji to zobaczymy.
Odpowiedz
#12
SAMSUNG GALAXY S PLUS 8GB - 300zl

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat: FABRYCZNY komplet, BEZ SIMLOCK''a
TELEFON ZAKUPIONY 05.11.2012 W SALONIE t-mobile
Telefon zupełnie NOWY, nigdy nieużywany, posiada fabryczne folie.
Bateria - nowa, nieformatowana! Wszystko w pudełku tak jak odebrałem z salonu! Cały, fabryczny komplet! Oczywiście wszystko w 100% sprawne!
GWARANCJA PRODUCENTA PEŁNE 24 MIESIĄCE

Niby opis zgodny ze zdjeciami. Z ciekwosci napisalem maila i sprobuje rozszyfrowac czy to fake.

Samsung Galaxy S - GT-I9000 - 400zl

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat: Komórka Samsung Galaxy S - GT-I9000, stan bardzo dobry, żadnych rysek na ekranie. Sprawna w 100%. Android 2.3.6. Bez SimLocka, z sieci Plus. Brak gwarancji. W komplecie komórka, zasilacz, etui, słuchawki, kabelek do komputera i dodatkowa karta 8GB

Koles dodaje etui na tyl telefonu.
Ze sprzedajacym juz mam kontakt i tez probuje sprawdzic czy to nie oszust.

Ja mam juz w 99% kupiony SE, ale zobacze co z tymi wyniknie.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#13
Wygląda OK ale ceny rzeczywiście podejrzanie niskie.
Odpowiedz
#14
A w pierwszym przypadku , paragon ,faktura jest? Ja w sprzęt bez gwarancji bym się nie pchał.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#15
ktośtam napisał(a):Wygląda OK ale ceny rzeczywiście podejrzanie niskie.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#16
Witajcie !
Jeszcze nie zakupiłem telefonu ... jade na Nokii 1208 od mamy Smile
Wczoraj bylem bliski kupienia Xperii S, ale ktos mnie ubieglSuspicious
Ale znalazlem Samsung Ace II - 470 do negocjacji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warto go brac ? Uciagnie jakies lepsze gierki : GTA 3, NFS MW 2 ?
Procesor niby 2-rdzenoiwy ale tylko 800 MHz ...
ESET Smart Security
Odpowiedz
#17
Ja go posiadam Cool Jakbyś chciał coś wiedzieć to pisz.
Odpowiedz
#18
co do ace 2polecam zobaczyć ten wątek.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#19
Niestety ale nie wypaliło Sad
Czekam na odp. w sprawie xperii P.


Dodano: 05 sty 2013, 15:38

Mam juz wybrane telefony i nie wiem ktory wybrac. Ktory jest wydajniejszy ?
a) Samsung Galaxy s Plus
b) Sony Xperia U
ESET Smart Security
Odpowiedz
#20
Ja bym brał Sony Xperia U, ale ten telefon ma dosyć dużą wadę a mianowicie to tylko 4 GB pamięci dla użytkownika i brak slotu na kartę SD. Sony ma Androida 4.0 a z tego co wiem to ten Samsung ma 2.3.6 i nowej wersji chyba już nie dostanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości