VIRUSfighter - test na niebezpiecznych linkach
#1
Na życzenie AnonymousNetwork wykonałem test VIRUSfighter, wynik mnie jakoś specjalnie nie zaskoczył, bo aż 0% wykrywalności na uruchomionych przeze mnie próbkach.

Link do testu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
; oFacepalm

Thanks PascalHP
Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Odpowiedz
#3
Profesjonalny AV, nie ma co. Z takim programem na pokładzie nie ma co się bać o wirki.Grin
Ale i tak o dziwo nie zamknął go FakeAV, DUŻY +Smile

Dzięki PascalHP za test.Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#4
Dobra Self Defense.
Odpowiedz
#5
Lepsza niż w McAfeeCool
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#6
Lukasz_root napisał(a):Lepsza niż w McAfeeCool
. W obliczu ostatnich wydarzeń nie wyśmiewałbym produktu Pana McAfee. Ktoś życzliwy może mu donieść i ... ho ho ho
Trafna uwaga.
Odpowiedz
#7
Jak to jest, że ludzie coś takiego wydają? Nie potrafią sami przekonać się o bliskiej zeru wydajności silnika?
AppGuard + Kingsoft AV + Shadow Defender
Odpowiedz
#8
A jak to jest, ze na VirusTotalu jest czterdziesci pare skanerow, a lekko liczac 1/3 nic nie wnosi, poza "szumem", powielaniem detekcji innych i false positives?
A ilu skanerow nie ma na VT? Jezeli by dodac Arcabit, Filemedic, VIRUSfighter, Twister, VirIT, Zoner, Zillya...

Wydaje mi sie ze moga istniec dwa powody.
Jeden - przyziemny - kasa. Da sie cos sprzedac, to sie to robi. Wiedzac, ze jest slabe.
Drugi - wzniosly Wink - chec zrobienia czegos nowatorskiego i lepszego. Jest pomysl wiec sie go realizuje. Prawdopodobnie wiedzac (w koncu latwo to sprawdzic), ze nie ma sie pelnowartosciowego produktu. Jesli ktos probuje taki twor sprzedawac - patrz powod numer jeden.
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#9
Mam podobne przemyślenia - poza jednym. Ta branża to zapewnianie bezpieczeństwa. Więc produkt, który absolutnie tego nie robi, powinien być automatycznie zdyskredytowany - tak jak samochód, w którym można zginąć wrzucając dwójkę.

Sprzedanie skanera z zerową skutecznością na tak konkurencyjnym rynku z wieloma doskonałymi darmowymi produktami to jakieś szaleństwo Grin
AppGuard + Kingsoft AV + Shadow Defender
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości